Ani Ölüm Mücadelesinde nasıl 12 galibiyet alırım?

Ani Ölüm Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu etkinlikte başarılı olmak istiyorsan kuralları iyi okumalısın çünkü etkinliğin kuralları klasik oyunlardan biraz farklıdır.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 12 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Ani Ölüm Mücadelesi etkinliğinde nasıl 12 galibiyet alabilirim?

Ani Ölüm Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Ardından işe yarar desteler bulabilir ve bu desteleri kullanarak galibiyetlere daha yakın taraf olabilirsin. Özellikle en doğru desteleri kullanabilmek bu tür etkinliklerde son derece önemlidir.

Bu etkinlikte neler var?

Ani Ölüm Mücadelesi etkinliğine ilk katılım ücretsiz, sonraki her katılım ise 100 Taş bedelindedir. Herhangi bir galibiyet alamaman durumunda 700 altın ve 10 sıradan kart kazanacağın garanti ödüldür. Toplamda 12 galibiyet almayı başarırsan 68.000 altın ve 550 sıradan kart kazanmayı başarabilirsin. Bu etkinlikte kuleyi yıkan ilk oyuncunun oyunu kazanacağını unutmamalısın.

Kural 1: En işe yarar kombinasyonları kullanmalısın

Bu mücadelenin kuralı bellidir. Her ne olursa olsun rakibin ilk kulesini yıkan oyunu kazanır. Bunun için elinde doğru kartların olması gerekir. En önemlisi doğru kombinasyonları uygulayarak rakibin kulesini yıkmaya çalışmalısın. Rakibin yüksek bedelli bir tank veya bina kartı kullandığı zaman Koçbaşı + Haydut, Madenci + Haydut veya Domuz Binicisi + Haydut kombinasyonları ile boş olan taraftan kulesini imha etmeyi deneyebilirsin.

Kural 2: Rakibi yemlemeye çalışmalısın

Bu etkinlikte orta güçte olan büyü kartlarının önemi büyüktür. Bu nedenle onları kullanması için rakibini yemlemeyi düşünmelisin. İskelet Ordusu kullanarak rakibin Tomruk, Minyonlar kullanarak rakibin Oklar gibi büyü kartlarını kullanmasını sağlamalısın. Ardından Goblin Fıçısı veya Minyon Sürüsü ile rakibin üstüne gidip onu çaresiz bırakmalısın. Her zaman işe yarar olmasa bile çoğu zaman işe yarar bu yöntemi aklının bir ucunda tutmalısın.

Kural 3: Doğru kartları seçmelisin

Ani Ölüm Mücadelesi etkinliğinde kullanılacak desteleri sen seçersin. Bu nedenle bazı kartları kullanacağın destede bulundurmak iyi bir fikir olabilir. Cehennem Ejderhası, Mega Şövalye, Madenci, Haydut, P.E.K.K.A., Goblin Fıçısı, Domuz Binicisi, Alev Topu ve Yarasalar önemli kartlardır. Kullanacağın destelerde bu kartlardan en az birinin yer almasına dikkat etmelisin.

Kural 4: Doğrudan hasar verecek büyü kartlarına dikkat etmelisin

Bir önceki kuralda belirttiğim kartların yanında doğrudan hasar verebilecek bazı kartlara dikkat etmelisin. Bunlardan bir tanesi mutlaka ama mutlaka kullandığın destede olmalıdır. Roket, Alev Topu veya Yıldırım kartlarından en az birisini kullandığın desteye yerleştirmeli veya deste seçerken bu kartlardan olup olmadığını dikkatli bir biçimde kontrol etmelisin.

Ani Ölüm Mücadelesi için en iyi desteler

Ani Ölüm Mücadelesi kapsamında kullanabileceğin bir deste arıyorsan aşağıdaki desteleri kullanmayı düşünebilirsin. Bu desteler mevcut etkinliğin doğasına uygun desteler olduğundan sana maksimum galibiyet alabilme konusunda yardımcı olabilir. Desteler arasında seçim yaparken mutlaka ama mutlaka oyun stiline uygun olanı tercih etmelisin. İlk önerebileceğim deste sitede de paylaşmış olduğum aşağıdaki destedir. Bu desteyi beğenmezsen hemen devamında yer alan diğer destelere göz atabilirsin.

 1. 3.6 İksir – P.E.K.K.A., Domuz Binicisi, Elektro Büyücü, Buz Golemi, Goblinler, Yarasalar, Yıldırım, Çarpma
 2. 3.4 İksirMega Şövalye, Madenci, Balon, Minyon Sürüsü, Buz Golemi, Goblinler, Buz Ruhu, Çarpma
 3. 3.3 İksir – Dev, Mezarlık, Elektro Büyücü, Zehir, Minyonlar, Goblinler, Buz Ruhu, Tomruk
 4. 3.8 İksir – P.E.K.K.A., Madenci, Elektro Büyücü, Minyon Sürüsü, Buz Golemi, Minyonlar, Zehir, Tomruk
 5. 3.1 İksir – Balon, Madenci, Mini P.E.K.K.A., Mega Dalkavuk, Dondurma, Buz Golemi, Yarasalar, Çarpma
 6. 3.1 İksir – Domuz Binicisi, Goblin Fıçısı, Prenses, Şövalye, Tomruk, Felaket Kulesi, Şövalye, Çarpma
 7. 3.9 İksirMega Şövalye, Buz Golemi, Felaket Kulesi, Mezarlık, Zehir, Goblin Çetesi, Dart Goblini, Yarasalar
 8. 3.4 İksir – Domuz Binicisi, Elektro Büyücü, Buz Golemi, P.E.K.K.A., Zehir, Goblinler, Yarasalar, Çarpma

Bu ipuçlarından faydalanarak Ani Ölüm Mücadelesi etkinliğinden 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Tekrar hatırlatmam gerekirse bu oyunda asıl önemli olanın rakibinle uğraşmak değil takım arkadaşınla uyumlu olmaktır. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

21 Cevaplar

 1. DesertEagle dedi ki:

  Hocam size birşey soracağım benim bir destem var 3775 yapabildim sizce iyi midir?
  deste:
  dev iskelet,prens,oduncu,büyücü,iskelet ordusu,okçular,çarpma ve alev topu

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kulübe desteleri gibi dinamik destelere karşı problem yaşayabilirsin. Onun dışında çok büyük sorunları yok bu destenin. Tabi bir de bana göre kullanım bedeli biraz yüksek. Ona dikkat etmelisin.

 2. Mustafa Kabak dedi ki:

  Zaten alev topu varsa direk dev balona geç zaten üç silahşor sevdiğim kartlardan birisi diye desteye sığdırmaya çalıştım

 3. Mustafa Kabak dedi ki:

  Çok güzel hikaye ama mega şövalye zaten yok 😉 😉

 4. Enes dedi ki:

  Merhaba Değerli admin ve üyeler öncelikle konuyla alakasız bir soru soracağımdan özür dilerim.Bir klanım var (88PPC29P) 10. Arena seviyesindeyiz sandığımızı her zaman 10/10 yapıyoruz.Aktifim,aktifiz klana emekte harcıyorum ama niyeyse 11. Arena seviyesine bir türlü ulaşamadık. Yaşım 15,sizler tecrubelisinizdir bildiklerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.
  ( Eğer anlamsız ve gereksiz yorumsa beni mazur görün.)

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Elinizdeki kartların seviyesi yeterli yükseklikte değilse bir üst arenaya ulaşmak her zaman sıkıntıdır. Bu oynayarak aşılabilecek bir problemdir. Elbette bir de klanda yer alan kişilerin doğru desteleri kullanıyor olması gerekir. Meta desteler kullanmalısınız. Tıpkı aşağıdaki bağlantıda yer alan desteler gibi…

   http://www.royaleturkiye.com/meta-desteler/

 5. Ayxan dedi ki:

  Deste: Uc silahsor,sovalye,minyon surusu, carpma,iksir toplayici,haydut,kocbasi,goblin cetesi kaynak barisbra yayinlarsaniz sevinirim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef bu deste yeteri kadar iyi değil. Rakip alan hasarı veren kartlarla seni çok kolay durdurabilir. Buradaki destelere bunu dahil etmem mümkün değil.

   • Ayxan dedi ki:

    bu desteyi klasik mucadelede kullandim 11 yapabildim bircok desteye karsi ise yaradi tazi balon goblin ficisi qolem gece cadisi mega sovalye bircok desteye karsi kazandim ama destenin zayif yonleri var bunu kabul ediyorum

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Kullanıcı sensin. Kendine en uygun destenin hangisi olacağına rahatlıkla karar verebilirsin. Deste hoşuna gittiyse o destede yer alan kartların seviyesini yükseltmeye çalışmalısın.

 6. MerTheGamerTR dedi ki:

  Kullanmadigim kartlari yukseltmedigime pisman oluyorum soyle etkinlikler yuzunden :/

 7. Mustafa Kabak dedi ki:

  Bence bu mücadelenin kahramanı üç silahşor bu desteye 10 yaptım üç silahşor dev balon yıldırım oklar goblin çetesi oklar çarpma kombinasyonlar; Üç silahşor + Dev , Üç silahşor + Balon , Dev + Balon(en etkilisi) .

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Alev Topu büyüsünü boşa kullandırtmayı başardığın sürece bu kombinasyonlar durdurulamaz. Ama olay o kartı rakibin elinden alabilmek…

 8. Gizemli_Pro dedi ki:

  Pşş. Hey, sen! Evet evet, sen! Yaklaş biraz. Duyduğuma göre dünyanın en adaletsiz oyununda bu mücadeleyi kazanmak istiyorsun. O zaman müthiş taktiklerim var! Sadece vereceğim bu küçük ipuçları sayesinde kazanabilirsin. O zaman ne duruyoruz? Başlayalım!
  İlk öncelikle 10.arena ve üstünde olman lazım. 10. Arenada değil misin? O zaman 2. Taktiğe geç.
  Eğer 10.Arenadaysan bekleme! Hemen savaşa gir. İlk önce kendinden 2 seviye düşük rakiple eşleştiğin için gül. Sonra mega şövalye, sonrasında arkasına diğer efsanevilerini bırak. Bir yandan çayını yudumlarken bir yandam da rakibin çaresiz bir şekilde kulesini kurtarma çabalarını izle ve kuleyi al.
  Bu işlemi 12 kere tekrarla.
  Tebrikler! Artık 68 000 altının sahibisin!
  Taktik 2: eğer 10.arena da değilsen bu taktiği uygula.
  gece yat ve rüyanda kazanıp 68k altın aldığını gör. Uyandığında büyük bir heyecanla oyuna gir. Savaşı başlat ve kendinden yüksek seviyede olan birisiyle eşleş.
  Bu işlemi 3 kez tekrarla.
  Tebrikler! Artık hiçbirşeyin sahibi değilsin! Son kez elini ekrana döndür, el salla ve içinden ” görüşürüz altınlar” de. Çünkü ben öyle yaptım..Pşş. Hey, sen! Evet evet, sen! Yaklaş biraz. Duyduğuma göre dünyanın en adaletsiz oyununda bu mücadeleyi kazanmak istiyorsun. O zaman müthiş taktiklerim var! Sadece vereceğim bu küçük ipuçları sayesinde kazanabilirsin. O zaman ne duruyoruz? Başlayalım!
  İlk öncelikle 10.arena ve üstünde olman lazım. 10. Arenada değil misin? O zaman 2. Taktiğe geç.
  Eğer 10.Arenadaysan bekleme! Hemen savaşa gir. İlk önce kendinden 2 seviye düşük rakiple eşleştiğin için gül. Sonra mega şövalye, sonrasında arkasına diğer efsanevilerini bırak. Bir yandan çayını yudumlarken bir yandam da rakibin çaresiz bir şekilde kulesini kurtarma çabalarını izle ve kuleyi al.
  Bu işlemi 12 kere tekrarla.
  Tebrikler! Artık 68 000 altının sahibisin!
  Taktik 2: eğer 10.arena da değilsen bu taktiği uygula.
  gece yat ve rüyanda kazanıp 68k altın aldığını gör. Uyandığında büyük bir heyecanla oyuna gir. Savaşı başlat ve kendinden yüksek seviyede olan birisiyle eşleş.
  Bu işlemi 3 kez tekrarla.
  Tebrikler! Artık hiçbirşeyin sahibi değilsin! Son kez elini ekrana döndür, el salla ve içinden ” görüşürüz altınlar” de. Çünkü ben öyle yaptım…
  Pşş. Hey, sen! Evet evet, sen! Yaklaş biraz. Duyduğuma göre dünyanın en adaletsiz oyununda bu mücadeleyi kazanmak istiyorsun. O zaman müthiş taktiklerim var! Sadece vereceğim bu küçük ipuçları sayesinde kazanabilirsin. O zaman ne duruyoruz? Başlayalım!
  İlk öncelikle 10.arena ve üstünde olman lazım. 10. Arenada değil misin? O zaman 2. Taktiğe geç.
  Eğer 10.Arenadaysan bekleme! Hemen savaşa gir. İlk önce kendinden 2 seviye düşük rakiple eşleştiğin için gül. Sonra mega şövalye, sonrasında arkasına diğer efsanevilerini bırak. Bir yandan çayını yudumlarken bir yandam da rakibin çaresiz bir şekilde kulesini kurtarma çabalarını izle ve kuleyi al.
  Bu işlemi 12 kere tekrarla.
  Tebrikler! Artık 68 000 altının sahibisin!
  Taktik 2: eğer 10.arena da değilsen bu taktiği uygula.
  gece yat ve rüyanda kazanıp 68k altın aldığını gör. Uyandığında büyük bir heyecanla oyuna gir. Savaşı başlat ve kendinden yüksek seviyede olan birisiyle eşleş.
  Bu işlemi 3 kez tekrarla.
  Tebrikler! Artık hiçbirşeyin sahibi değilsin! Son kez elini ekrana döndür, el salla ve içinden ” görüşürüz altınlar” de. Çünkü ben öyle yaptım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir