8. Arena desteleri: En iyi 10 deste (Kasım 2018)

8. arena desteleri mi arıyorsun? En kaliteli 8. arena destelerini kullanarak kısa sürede 9. arenaya çıkmak ister misin?

8. arenadan 9. arenaya çıkma konusunda sana yardımcı olacak en iyi destelerle tanışmak üzeresin. Aşağıda en iyi 8. arena destelerini bulabilirsin. Bu desteleri kullanmaya başlamadan önce bunların arena standartlarında iyi desteler olduğunu hatırlatmak isterim.

1. Mezarlık destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Mezarlık kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart, düşük hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

2. Dev ile Madenci destesi

   

   

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha iyi düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

3. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 2.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşüktür. Destede ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır.

4. Balon destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha azdır. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve bina kartı yoktur.

5. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart, düşük hasar veren büyü kartı ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur.

6. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

7. Dev ile Madenci destesi

   

   

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede kara birliklerinden çok hava birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden çok daha iyidir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

8. Domuz Binicisi ile Roket destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

9. Dev ile Madenci destesi

avcı

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

10. Koçbaşı ile Golem destesi

Bu deste 5.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Golem ve Koçbaşı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama düzeydedir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden çok daha iyidir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

Ekim ayının en iyi 8. Arena desteleri

Aşağıdaki üç deste Ekim ayında kullanılan en iyi 8. Arena destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 9. Arena ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Dev ile Madenci destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.9 iksirdir. Bu deste Lav Tazısı ile Balon kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır.

2. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.0 iksirdir. Bu deste Lav Tazısı ile Balon kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır.

3. Golem destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.3 iksirdir. Bu deste Golem kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır.

Eylül ayının en iyi 8. Arena desteleri

Aşağıdaki üç deste Eylül ayında kullanılan en iyi 8. Arena destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 9. Arena ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Mezarlık destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.6 iksirdir. Bu deste Mezarlık kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır.

2. Domuz Binicisi destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.3 iksirdir. Bu deste Domuz Binicisi kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır.

3. Dev ile Üç Silahşor destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.8 iksirdir. Bu deste Dev ile Üç Silahşor kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır.

Ağustos ayının en iyi 8. Arena desteleri

Aşağıdaki üç deste Ağustos ayında kullanılan en iyi 8. Arena destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 9. Arena ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Dev destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.9 iksirdir. Bu deste Dev kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır.

2. Dev destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.6 iksirdir. Bu deste Dev kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır.

3. Roket ile Golem destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.5 iksirdir. Bu deste Golem ile Roket kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır.

Burada yer alan 8. Arena desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak 8. Arena için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh