7. Arena desteleri: 10+ yararlı deste

clash royale 7. arena desteleri

En kullanışlı 7. arena desteleri mi arıyorsun? Buradaki 7. arena destelerini kullanarak kısa sürede 8. arenaya çıkmaya ne dersin?

7. arenadan 8. arenaya çıkma gibi bir hedefin varsa elindeki kartlara en uygun desteyi kullanmalısın. Aşağıda en iyi 7. arena destelerini bulabilirsin. Destelerden sonra gelen 8. arenaya çıkma taktiklerini ve efsanevi kart değişim rehberini incelemeyi unutmamalısın.

Deste 1: Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 12 iksir gereklidir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Balon ve Lav Tazısı maç kazandıran karttır.

Deste 2: Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.7 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 11 iksir gereklidir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Balon ve Lav Tazısı maç kazandıran karttır.

Deste 3: Dev ile Madenci destesi

avcı

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 12 iksir gereklidir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Dev ve Madenci maç kazandıran karttır.

Deste 4: Dev destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 10 iksir gereklidir. Destede herhangi bir efsanevi kart yoktur. Destede yer alan Dev maç kazandıran karttır.

Deste 5: Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 12 iksir gereklidir. Destede üç tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Madenci ve Lav Tazısı maç kazandıran karttır.

Deste 6: Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 9 iksir gereklidir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Balon ve Lav Tazısı maç kazandıran karttır.

Deste 7: Madenci ile Dev destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 12 iksir gereklidir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Dev ve Madenci maç kazandıran karttır.

Deste 8: Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 11 iksir gereklidir. Destede üç tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Madenci ve Lav Tazısı maç kazandıran karttır.

Deste 9: Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 8 iksir gereklidir. Destede üç tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Dev ve Madenci maç kazandıran karttır.

Deste 10: Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.7 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 11 iksir gereklidir. Destede üç tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Madenci ve Lav Tazısı maç kazandıran karttır.

8. Arena’ya Çıkma Taktikleri

7. Arena‘dan çıkıp 8. Arena‘ya ulaşmak istiyorsan buradaki taktikler işine yarayacaktır. Tek yapman gereken olabildiğince fazla taktiğe adapte olmaktır. Bu sayede bir sonraki arenaya ve daha yukarılara ulaşmayı başarabilirsin.

 1. Bir destenin çok popüler olması senin için işe yarayacağı anlamına gelmez. Bu nedenle kullanabileceğin bir deste seçmelisin.
 2. 7. Arena’da elde edilen kartlara dikkat etmelisin. Bu kartlar Kraliyet Devi, Muhafızlar, İyileştirme, Üç Silahşor, Korumalar, Kara Prens, Prenses ve Mega Şövalye şeklindedir.
 3. Her zaman kullandığın kartların seviyesini yükseltmelisin.
 4. Tamamen kupa toplamak üzerine kurulmuş olan desteleri tercih etmelisin.
 5. Bulduğun bir deste ile iki maç kaybettikten sonra onun işe yaramaz olduğunu düşünmemelisin. Sürekli deste değiştirmek oyununu olumsuz etkiler.
 6. 8. Arena’ya çıkmak için efsanevi kart kullanmak zorunda olmadığını bilmelisin. Efsanevi kartın olmadığı çeşitli desteler ile şansını deneyebilirsin.
 7. Altın etkinliği olduğu zaman arena çıkmaya çalışmamalısın.
 8. Kullandığın kartların seviyesini yükseltmek mümkünse dükkandan kart satın almalısın.
 9. Zaman zaman TV Royale‘de olan maçları izleyip bir şeyler öğrenmeye çalışmalısın.
 10. Kendi maçlarını izleyip hatalarını görmeli ve onları düzeltmeye çalışmalısın.

Efsanevi Kart Değişim Rehberi

Efsanevi kartların yerine hangi kartları kullanabilirim? Birçok oyuncunun işe yarayan en iyi desteleri destelerde efsanevi kartlar var diye kullanmaktan vazgeçtiğini biliyorum. Oyuncuların yaşadığı bu probleme biraz olsun çözüm bulmak için bir liste hazırladım.

Oyunda yer alan her efsanevi kartın sıradan, ender ve destansı kartlar arasında bir karşılığının olması mümkün değildir. Ancak, benzer özelliklere ve destede benzer role sahip olan kartları efsanevi kartlar yerine kullanmak mümkündür.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

6 Responses

 1. Anil dedi ki:

  1 efsanevi bile yok bende

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Efsanevi kartın yoksa onların yerine alternatifleri koymayı düşünmelisin. Hangi desteyi kullanmak istediğini söylersen yardımcı olurum.

 2. EMRE GÖKBULAK dedi ki:

  1.mücadeleci destesi gelsin:d…

 3. BİR HAYRAN dedi ki:

  Abi bu deste nasıl güzelse paylaşırmısın
  -HAYDUT
  -VALKÜR
  -CEHENNEM EJDERİ
  -OKLAR
  -BUZ GOLEMİ
  -MİNYONLAR
  -İSKELET ORDUSU
  -BÜYÜCÜ

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef… Net bir biçimde oyun kazandıracak kart yok destede yani oyun kazanmakta zorluk yaşayabilirsin. Bu nedenle desteyi paylaşmam doğru olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir