6CE ve Lav Tazısı destesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

12 Cevaplar

 1. Salih kuyumcu dedi ki:

  Benim lav tazısı destem var da ne durumda bakar mısınız lav tazısı balon mega minyon minyonlar oklar yıldırım oduncu şovalye

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Rakip hava savunması konusunda sorun yaşamadığı sürece bu deste işe yarayacaktır. Ancak belirli eksikleri olan bir deste. Savunma potansiyeli iksir maliyeti nedeniyle biraz düşük. Daha iyi neler yapılabilir emin değilim ama sitedeki diğer Lav Tazısı destelerini incelemeni öneririm.

   https://www.royaleturkiye.com/konu/lav-tazisi/

 2. Eren dedi ki:

  Abi deste süper ama dev iskelet hayalet gibi kartları durdurmak çok zor özellikle hayaleti goremiyorlar sence neyi deyistiriyim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu destede bunu yapabilmeniz mümkün değil. Bu deste tamamı hava birliklerinden oluşan bir deste. Farklı destelere göz atmalısınız.

 3. Tuna dedi ki:

  Lav Tazı iyi bir tank kartı ama artık durdurması kolaylaştığı için bana kalırsa Biraz güçlendirmeliler .

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Oyun ne yaptığını bir bilse… Bu dengeleme çok şey değiştirdi. Resmen yetişmekte zorlanıyorum.

 4. Mustafa Kabak dedi ki:

  Aaa tabi ama ben baya iş çıkardım oklar hem hasarı hem de vurduğu alan çok iyi bence hem de alev topum 8 enderleri kolayca yenemiyor. Ama bu türlü de deneyelim tabi.

 5. Mustafa Kabak dedi ki:

  Çok ama çok iyi bir dev mezarlık destem var her yönüyle kuvvetli olduğuna eminim.Dev mezarlık mini pekka mega dalkavuk okçular oklar çarpma mezar taşı. Öyle değil mi?

 6. Mustafa Kabak dedi ki:

  Yarasalar yerine bir büyü kartı ya da kara birliği koymak işe yarayabilir. Mesela buz golemi kara birliklerini oyalamak için bu destede olabilir.6 hava kartı her halükarda yeter zaten 🙂 🙂

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu fantastik bir deste zaten ya. Hava birliklerinden oluşmasının maksadı savunma yapmanın zorluğu ama tabi dezavantajı bol bir deste bu konuda bir şey diyemem.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir