6. Arena desteleri: En iyi 10 deste (Kasım 2018)

En ideal 6. arena desteleri mi arıyorsun? Buradaki 6. arena destelerini kullanarak kısa sürede 7. arenaya çıkmaya ne dersin?

6. arenadan 7. arenaya çıkmanı sağlayacak en iyi desteleri burada bulabilirsin. Aşağıda en iyi 6. arena destelerini bulabilirsin. Bu desteleri kullanmaya başlamadan önce bunların arena standartlarında iyi desteler olduğunu hatırlatmak isterim.

1. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha iyi düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

2. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede kara birliklerinden çok hava birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon ve Lav Tazısı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır.

3. Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede kara birliklerinden çok hava birlikleri vardır. Saldırı yaparken Lav Tazısı ve Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır.

4. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha iyi düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

5. Dev destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

6. Mezarlık destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Mezarlık kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

7. Standart deste

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede kara birliklerinden çok hava birlikleri vardır. Saldırı yaparken tüm kartlardan en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede oyun kazandıracak kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

8. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede hava birliklerine güçlü hasar veren kart ve kara birliklerine güçlü hasar veren kart yoktur.

9. Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede kara birliklerinden çok hava birlikleri vardır. Saldırı yaparken Lav Tazısı ve Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

10. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha iyi düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

Ekim ayının en iyi 6. Arena desteleri

Aşağıdaki üç deste Ekim ayında kullanılan en iyi 6. Arena destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 7. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

2. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 7. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

3. Balon ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 7. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

Eylül ayının en iyi 6. Arena desteleri

Aşağıdaki üç deste Eylül ayında kullanılan en iyi 6. Arena destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Dev ile Madenci destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.6 iksirdir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayacak kartın olmaması bir dezavantaj olarak görülebilir.

2. Balon ile Madenci destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.6 iksirdir. Destede ortalama hasar veren büyü kartının olmaması bir dezavantaj olarak görülebilir.

3. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.9 iksirdir. Destenin önemli bir dezavantajı yoktur.

Ağustos ayının en iyi 6. Arena desteleri

Aşağıdaki üç deste Ağustos ayında kullanılan en iyi 6. Arena destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 7. Arena ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Dev ile Madenci destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.5 iksirdir. Destenin önemli bir dezavantajı yoktur.

2. Dev ile Madenci destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.5 iksirdir. Destenin önemli bir dezavantajı yoktur

3. Dev ile Madenci destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.6 iksirdir. Destenin önemli bir dezavantajı yoktur.

Burada yer alan 6. Arena desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak 6. Arena için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

16 Comments

 1. tarık
  • Kaan Karadeniz
 2. malagoz 109
  • Kaan Karadeniz
 3. Polat
  • Kaan Karadeniz
 4. Ahmet
  • Kaan Karadeniz
   • Oruc
    • Kaan Karadeniz
 5. Ahmet
  • Kaan Karadeniz
   • malagoz 109
    • Kaan Karadeniz
     • malagoz 109
     • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh