5. Arena desteleri: En iyi 10 deste (Kasım 2018)

5. arena desteleri mi arıyorsun? En iyi 5. arena destelerini kullanarak kısa sürede 6. arenaya çıkmaya ne dersin?

5. arenadan 6. arenaya çıkmanı sağlayacak en iyi desteleri burada bulabilirsin. Aşağıda en iyi 5. arena destelerini bulabilirsin. Bu desteleri kullanmaya başlamadan önce bunların arena standartlarında iyi desteler olduğunu hatırlatmak isterim.

1. Dev destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

2. Madenci ile Lav Tazısı destesi

avcı

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede eşit miktarda hava ve kara birliği vardır. Saldırı yaparken Lav Tazısı ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden çok daha iyi düzeydedir. Destede düşük hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve bina kartı yoktur.

3. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede kara birliklerinden çok hava birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon ve Lav Tazısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden iyi durumdadır. Destede işlevsel kart ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur.

4. P.E.K.K.A. ile Mezarlık destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Mezarlık kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşüktür. Destede düşük hasar veren büyü kartı, işlevsel kart ve hızlı kullanılan döngü kartı yoktur.

5. Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede kara birliklerinden çok hava birlikleri vardır. Saldırı yaparken Lav Tazısı ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur.

6. Mezarlık destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede eşit miktarda kara ve hava birliği vardır. Saldırı yaparken Mezarlık kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre daha az olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede düşük hasar veren büyü kartı ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur.

7. P.E.K.K.A. ile Mezarlık destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Mezarlık kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre daha az olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede işlevsel kart ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur.

8. Domuz Binicisi ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Goblin Fıçısı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha iyi düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı, işlevsel kart, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve bina kartı yoktur.

9. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede kara birliklerinden çok hava birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon ve Lav Tazısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha iyi düzeydedir. Destede hızlı kullanılabilen döngü kartı ve bina kartı yoktur.

10. Mezarlık ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Mezarlık ve Lav Tazısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede işlevsel kart ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur.

Eylül ayının en iyi 5. Arena desteleri

Aşağıdaki üç deste Eylül ayında kullanılan en iyi 5. Arena destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 5. Arena ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.9 iksirdir. Destenin önemli bir eksiği yoktur.

2. Mezarlık destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.0 iksirdir. Destede hızlı kullanılabilen döngü kartının ve işlevsel kartın olmaması bir dezavantaj olarak görülebilir.

3. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.0 iksirdir. Destede hızlı kullanılabilen döngü kartının ve işlevsel kartın olmaması bir dezavantaj olarak görülebilir.

Ağustos ayının en iyi 5. Arena desteleri

Aşağıdaki üç deste Ağustos ayında kullanılan en iyi 5. Arena destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Dev ile Madenci destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.8 iksirdir. Destenin önemli bir dezavantajı yoktur.

2. Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.6 iksirdir. Destenin önemli bir dezavantajı yoktur.

3. Mezarlık destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.6 iksirdir. Destede düşük bedele sahip büyü kartının ve işlevsel kartın olmaması bir dezavantaj olarak görülebilir.

Burada yer alan 5. Arena desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak 5. Arena için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh