4. Arena desteleri: 10+ kullanışlı deste

4. arena desteleri mi arıyorsun? En iyi 4. arena destelerini kullanarak kısa sürede 5. arenaya çıkmaya ne dersin?

4. arenadan 5. arenaya çıkma gibi bir hedefin varsa elindeki kartlara en uygun desteyi kullanmalısın. Aşağıda en iyi 4. arena destelerini bulabilirsin. Destelerden sonra gelen 5. arenaya çıkma taktiklerini ve efsanevi kart değişim rehberini incelemeyi unutmamalısın.

Not: Bu desteler her sezon bitiminde gözden geçirilir. Yeni 4. arena desteleri bulmak istiyorsan zaman zaman burayı ziyaret ederek desteleri tekrar kontrol edebilirsin.

1. Dev İskelet destesi

Cadı İskelet Ordusu Yavru Ejderha

Prens Dev İskelet Avcı

Bu deste 4.4 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli mükemmel ve saldırı potansiyeli ortalama iyi düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Düşük hasar veren büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı, döngü kartı, saldırı sıfırlayan kart ve bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

2. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 4.0 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Düşük hasar veren büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı ve saldırı sıfırlayan kart.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

3. Madenci ile Dev destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 10 iksir gereklidir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Dev ve Madenci maç kazandıran karttır.

4. Lav Tazısı ile Madenci destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 12 iksir gereklidir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Lav Tazısı ve Madenci maç kazandıran karttır.

5. Madenci ile Dev destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 10 iksir gereklidir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Madenci ve Dev maç kazandıran karttır.

6. Dev destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 12 iksir gereklidir. Destede herhangi bir efsanevi kart yoktur. Destede yer alan Dev maç kazandıran karttır.

7. Dev destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 12 iksir gereklidir. Destede herhangi bir efsanevi kart yoktur. Destede yer alan Dev maç kazandıran karttır.

8. Golem destesi

avcı

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 13 iksir gereklidir. Destede herhangi bir efsanevi kart yoktur. Destede yer alan Golem maç kazandıran karttır.

9. Golem destesi

avcı

Bu deste 4.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 14 iksir gereklidir. Destede herhangi bir efsanevi kart yoktur. Destede yer alan Golem maç kazandıran karttır.

10. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 10 iksir gereklidir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan P.E.K.K.A. ve Madenci maç kazandıran karttır.

Ayın Destesi: Şubat 2019

Bu deste 4.0 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Düşük hasar veren büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı ve saldırı sıfırlayan kart.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

5. Arena’ya Çıkma Taktikleri

4. Arena‘dan çıkıp 5. Arena‘ya ulaşmak istiyorsan buradaki taktikler işine yarayacaktır. Tek yapman gereken olabildiğince fazla taktiğe adapte olmaktır. Bu sayede bir sonraki arenaya ve daha yukarılara ulaşmayı başarabilirsin.

 1. Bir destenin çok popüler olması senin için işe yarayacağı anlamına gelmez. Bu nedenle kullanabileceğin bir deste seçmelisin.
 2. 4. Arena’da elde edilen kartlara dikkat etmelisin. Bu kartlar Çarpma, Minyon Sürüsü, Mega Dalkavuk, Felaket Kulesi, Yıldırım, P.E.K.K.A., Madenci ve Lav Tazısı şeklindedir.
 3. Her zaman kullandığın kartların seviyesini yükseltmelisin.
 4. Tamamen kupa toplamak üzerine kurulmuş olan desteleri tercih etmelisin.
 5. Bulduğun bir deste ile iki maç kaybettikten sonra onun işe yaramaz olduğunu düşünmemelisin. Sürekli deste değiştirmek oyununu olumsuz etkiler.
 6. 5. Arena’ya çıkmak için efsanevi kart kullanmak zorunda olmadığını bilmelisin. Efsanevi kartın olmadığı çeşitli desteler ile şansını deneyebilirsin.
 7. Altın etkinliği olduğu zaman arena çıkmaya çalışmamalısın.
 8. Kullandığın kartların seviyesini yükseltmek mümkünse dükkandan kart satın almalısın.
 9. Zaman zaman TV Royale‘de olan maçları izleyip bir şeyler öğrenmeye çalışmalısın.
 10. Kendi maçlarını izleyip hatalarını görmeli ve onları düzeltmeye çalışmalısın.

Efsanevi Kart Değişim Rehberi

Efsanevi kartların yerine hangi kartları kullanabilirim? Birçok oyuncunun işe yarayan en iyi desteleri destelerde efsanevi kartlar var diye kullanmaktan vazgeçtiğini biliyorum. Oyuncuların yaşadığı bu probleme biraz olsun çözüm bulmak için bir liste hazırladım.

Oyunda yer alan her efsanevi kartın sıradan, ender ve destansı kartlar arasında bir karşılığının olması mümkün değildir. Ancak, benzer özelliklere ve destede benzer role sahip olan kartları efsanevi kartlar yerine kullanmak mümkündür.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

2 Responses

 1. EMRE GÖKBULAK dedi ki:

  1.mücadeleci destesi gelsin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu zor bir istek çünkü o aralıkta kullanılabilecek deste sayısı çok fazla. Kart seviyelerin yüksekse kullanışlı olan herhangi bir desteyle oradan daha yükseğe çıkmayı başarabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir