10. Arena desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

10. arena desteleri mi arıyorsun? En iyi 10. arena destelerini kullanarak kısa sürede 11. arenaya çıkmaya ne dersin?

10. arenadan 11. arenaya çıkma gibi bir hedefin varsa elindeki kartlara en uygun desteyi kullanmalısın. Aşağıda en iyi 10. arena destelerini bulabilirsin. Bu desteleri kullanmaya başlamadan önce bunların arena standartlarında iyi desteler olduğunu hatırlatmak isterim.

1. Kraliyet Domuzları destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 11. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

2. Golem destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 11. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

3. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 11. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

4. Kraliyet Domuzları destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 11. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

5. Balon destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 11. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

6. Efsanevisiz Dev ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 11. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

7. Havan ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 11. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

8. Efsanevisiz Dev destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 11. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

9. Efsanevisiz Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 11. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

10. Efsanevisiz Golem destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 11. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

Efsanevi Kart değişim rehberi

Yukarıdaki destelerden birisi hoşuna gitti ama o destede yer alan efsanevi kart elinde yok mu? Hazırlamış olduğum bu efsanevi kart değişim rehberi sana yardımcı olacaktır. Tek yapman gereken aşağıdaki listeden aradığın kartı bulmak.

 • Tomruk: Çarpma, Ateş Ruhları, Oklar, Barbar Varili
 • Buz Büyücüsü: Mega Dalkavuk, Okçular
 • Madenci: Şövalye, Goblin Fıçısı
 • Prenses: Dart Goblini, Okçular, Uçan Makine
 • Haydut: Şövalye, Mega Dalkavuk, Goblin Çetesi, Okçular
 • Kraliyet Hayaleti: Şövalye
 • Büyülü Okçu: Dart Goblini, Silahşor, Uçan Makine
 • Cehennem Ejderhası: Felaket Kulesi
 • Elektro Büyücü: Yavru Ejderha, Büyücü
 • Oduncu: Mini P.E.K.K.A., Koçbaşı
 • Gece Cadısı: Cadı, Silahşor
 • Mezarlık: Goblin Çetesi, İskelet Fıçısı
 • Kıvılcım: Balon, Büyücü, Atıcı, Cellat
 • Lav Tazısı: Golem, Balon, Yavru Ejderha
 • Mega Şövalye: P.E.K.K.A.

Burada yer alan 10. Arena desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak 10. Arena için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh