1. Arena desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

1. arena desteleri mi arıyorsun? En iyi 1. arena destelerini kullanarak kısa sürede 2. arenaya çıkmaya ne dersin?

1. arenadan 2. arenaya çıkmanı sağlayacak en iyi desteleri burada bulabilirsin. Aşağıda en iyi 1. arena destelerini bulabilirsin. Bu desteleri kullanmaya başlamadan önce bunların arena standartlarında iyi desteler olduğunu hatırlatmak isterim.

1. Domuz binicisi ile Dev destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 2. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

2. Domuz Binicisi ile Dev destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve sürü halinde olan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 2. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

3. Dev destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 2. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

4. Domuz Binicisi ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 2. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

5. Dev ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 2. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

6. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 2. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

7. Dev destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 2. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

8. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 2. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

9. Dev ile Domuz Binicisi destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 2. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

10. Dev destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 2. Arena ve daha yüksek arenalara ulaşabilirsin.

Efsanevi Kart değişim rehberi

Yukarıdaki destelerden birisi hoşuna gitti ama o destede yer alan efsanevi kart elinde yok mu? Hazırlamış olduğum bu efsanevi kart değişim rehberi sana yardımcı olacaktır. Tek yapman gereken aşağıdaki listeden aradığın kartı bulmak.

 • Tomruk: Çarpma, Ateş Ruhları, Oklar, Barbar Varili
 • Buz Büyücüsü: Mega Dalkavuk, Okçular
 • Madenci: Şövalye, Goblin Fıçısı
 • Prenses: Dart Goblini, Okçular, Uçan Makine
 • Haydut: Şövalye, Mega Dalkavuk, Goblin Çetesi, Okçular
 • Kraliyet Hayaleti: Şövalye
 • Büyülü Okçu: Dart Goblini, Silahşor, Uçan Makine
 • Cehennem Ejderhası: Felaket Kulesi
 • Elektro Büyücü: Yavru Ejderha, Büyücü
 • Oduncu: Mini P.E.K.K.A., Koçbaşı
 • Gece Cadısı: Cadı, Silahşor
 • Mezarlık: Goblin Çetesi, İskelet Fıçısı
 • Kıvılcım: Balon, Büyücü, Atıcı, Cellat
 • Lav Tazısı: Golem, Balon, Yavru Ejderha
 • Mega Şövalye: P.E.K.K.A.

Burada yer alan 1. Arena desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak 1. Arena için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh