Anasayfa / Clash Royale Taktikleri / Ücretsiz Sandıktan Efsanevi Kart Düşürme Rehberi

Ücretsiz Sandıktan Efsanevi Kart Düşürme Rehberi

Ücretsiz efsanevi kart sahibi olmaya hazır ol. Evet, yanlış duymadın artık senin de bir efsanevi kartın olacak. Son zamanlarda birçok oyuncudan aynı soruları alıyoruz ve artık bu konuda araştırmalarımızı yazıya dökme vaktinin geldiğine inanıyoruz. Başlamaya hazır mısın?

Bu yöntem uygulanması kolay olan ama dikkat gerektiren bir yöntemdir. Adımlardan birisini bile yanlış yaparsanız yöntemin işe yarama ihtimali bulunmamaktadır. Belki şansınıza yanlış yapmış olsanız bile size efsanevi kart çıkabilir ama başlamadan önce adımları eksiksiz takip etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Ücretsiz Sandıktan Efsanevi Kart Düşürme

1. Adım: Büyülü Sandık düşürene kadar oynamaya devam edin. Büyülü Sandık düştükten sonra hemen açmayın, bunun yerine diğer sandık alanlarında yer alan sandıkları temizleyin ve aynı zamanda ücretsiz sandıkları açın.

2. Adım: Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra Büyülü Sandık için açma girişimini başlatabilirsiniz. Büyülü Sandık açılana kadar Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandık açmayın. Büyülü Sandık süresi dolduktan sonra onu açın ve içerisinden çıkan kartların keyfini çıkarın ama yine Ücretsiz Sandıklara dokunmayın.

3. Adım: Ardı ardına 11 adet Gümüş Sandık açın ve Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandığa kesinlikle dokunmayın. Burası çok önemli, eğer sıralamayı bozarsanız uyguladığınız yöntem işinize yaramayabilir. Sadece oyunları kazanın ve belirtilen rakamda Gümüş Sandık açın.

4. Adım: Ardı ardına 2 adet Altın Sandık açın ve Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandığa kesinlikle dokunmayın. Altın Sandıkların ardı ardına açılması gerektiğini unutmayın. Açılma işlemini gerçekleştirin ve zamanın dolmasını bekleyin.

5. Adım: Son Altın Sandığı açtıktan sonra 24 saat boyunca oyuna girmeyin, oyuna girseniz bile herhangi bir sandık açılımı, savaş katılımı, dostluk savaşı, turnuva savaşı, klan bağışı veya mağazadan bir şey satın alma işlemi gerçekleştirmeyin. 24 saat boyunca hesabı hareketsiz bırakın.

6. Adım: Ardı ardına 2 adet Ücretsiz Sandık açın. Zaten şimdiye kadar bu sandıklar kenarda birikmiş olacağından kısa sürede bu işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Ücretsiz Sandık açılımını gerçekleştirdikten sonra bir sonraki adıma geçiş yapın. Sıkın dişinizi efsanevi karta çok az kaldı…

7. Adım: Savaşmaya başlayın ve Gümüş Sandık düşürmeye çalışın. Gümüş Sandık düşükten sonra onu açın ve bekleyin. Bu süre zarfında herhangi bir işlem yapmayın. Sadece Gümüş Sandık için belirtilen açılma süresinin dolmasını bekleyin.

8. Adım: Buraya kadar her şeyi eksiksiz yerine getirmişseniz 1 adet Ücretsiz Sandık açın ve… Efsanevi Kart! Evet, açmış olduğunuz Ücretsiz Sandık içerisinden Efsanevi Kart çıktığını göreceksiniz. Bunun ne olacağını bilemem belki hiç sevmediğiniz bir kart olabilir ama kesinlikle şansınızı kıracaksınız.

Son uyarıları yapalım ve artık denemeye başlayın. Elde ettiğiniz sandıkların tamamı aynı arenadan olmalıdır. Yani arena düşerseniz veya arena çıkarsanız bu yöntemin işe yarama olasılığı bulunmamaktadır. Sandıkları Taş ile açtığınız zaman bu yöntem işe yaramamaktadır. Maalesef bu değerli kartlara sahip olmak istiyorsanız beklemek zorundasınız. Denemeleri yaptıktan sonra tecrübelerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

172 Yorum

 1. Dourhalfin2702

  Bu nasıl ouyor ya bendede beleş sandıktan prenses geldi cidden işe yarıyor 1 hafta uğraştım ama değdi

 2. acaba taç sandığının durumu ne olocak açmali miyiz yoksa acmamali miyiz bu konuda bilgi vermemişsiniz

  • Kaan Karadeniz

   Her adım en ince ayrıntısına kadar açıklanmıştır. Taç sandıklarına dokunmamanız gerekmektedir.

 3. CRoyaleTavşan

  Abi iyisi varsın madenci tazı ve buz büyücüm oldu

 4. 2 altin sandik acicaksiniz baska sandik acmayin demissinizde ya altin sandik yoksa

 5. Abi iyki varsın senin dediğin aşamaları yaptım tazı geldi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizin klanı açılmıştır. #2889V0V9 kodu ile klana ulaşıp katılım sağlayabilirsiniz.
+