Son Güncelleme
Anasayfa / Clash Royale Taktikleri / Ücretsiz Sandıktan Efsanevi Kart Düşürme Rehberi

Ücretsiz Sandıktan Efsanevi Kart Düşürme Rehberi

Ücretsiz efsanevi kart sahibi olmaya hazır ol. Evet, yanlış duymadın artık senin de bir efsanevi kartın olacak. Son zamanlarda birçok oyuncudan aynı soruları alıyoruz ve artık bu konuda araştırmalarımızı yazıya dökme vaktinin geldiğine inanıyoruz. Başlamaya hazır mısın?

Bu yöntem uygulanması kolay olan ama dikkat gerektiren bir yöntemdir. Adımlardan birisini bile yanlış yaparsanız yöntemin işe yarama ihtimali bulunmamaktadır. Belki şansınıza yanlış yapmış olsanız bile size efsanevi kart çıkabilir ama başlamadan önce adımları eksiksiz takip etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Ücretsiz Sandıktan Efsanevi Kart Düşürme

1. Adım: Büyülü Sandık düşürene kadar oynamaya devam edin. Büyülü Sandık düştükten sonra hemen açmayın, bunun yerine diğer sandık alanlarında yer alan sandıkları temizleyin ve aynı zamanda ücretsiz sandıkları açın.

2. Adım: Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra Büyülü Sandık için açma girişimini başlatabilirsiniz. Büyülü Sandık açılana kadar Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandık açmayın. Büyülü Sandık süresi dolduktan sonra onu açın ve içerisinden çıkan kartların keyfini çıkarın ama yine Ücretsiz Sandıklara dokunmayın.

3. Adım: Ardı ardına 11 adet Gümüş Sandık açın ve Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandığa kesinlikle dokunmayın. Burası çok önemli, eğer sıralamayı bozarsanız uyguladığınız yöntem işinize yaramayabilir. Sadece oyunları kazanın ve belirtilen rakamda Gümüş Sandık açın.

4. Adım: Ardı ardına 2 adet Altın Sandık açın ve Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandığa kesinlikle dokunmayın. Altın Sandıkların ardı ardına açılması gerektiğini unutmayın. Açılma işlemini gerçekleştirin ve zamanın dolmasını bekleyin.

5. Adım: Son Altın Sandığı açtıktan sonra 24 saat boyunca oyuna girmeyin, oyuna girseniz bile herhangi bir sandık açılımı, savaş katılımı, dostluk savaşı, turnuva savaşı, klan bağışı veya mağazadan bir şey satın alma işlemi gerçekleştirmeyin. 24 saat boyunca hesabı hareketsiz bırakın.

6. Adım: Ardı ardına 2 adet Ücretsiz Sandık açın. Zaten şimdiye kadar bu sandıklar kenarda birikmiş olacağından kısa sürede bu işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Ücretsiz Sandık açılımını gerçekleştirdikten sonra bir sonraki adıma geçiş yapın. Sıkın dişinizi efsanevi karta çok az kaldı…

7. Adım: Savaşmaya başlayın ve Gümüş Sandık düşürmeye çalışın. Gümüş Sandık düşükten sonra onu açın ve bekleyin. Bu süre zarfında herhangi bir işlem yapmayın. Sadece Gümüş Sandık için belirtilen açılma süresinin dolmasını bekleyin.

8. Adım: Buraya kadar her şeyi eksiksiz yerine getirmişseniz 1 adet Ücretsiz Sandık açın ve… Efsanevi Kart! Evet, açmış olduğunuz Ücretsiz Sandık içerisinden Efsanevi Kart çıktığını göreceksiniz. Bunun ne olacağını bilemem belki hiç sevmediğiniz bir kart olabilir ama kesinlikle şansınızı kıracaksınız.

Son uyarıları yapalım ve artık denemeye başlayın. Elde ettiğiniz sandıkların tamamı aynı arenadan olmalıdır. Yani arena düşerseniz veya arena çıkarsanız bu yöntemin işe yarama olasılığı bulunmamaktadır. Sandıkları Taş ile açtığınız zaman bu yöntem işe yaramamaktadır. Maalesef bu değerli kartlara sahip olmak istiyorsanız beklemek zorundasınız. Denemeleri yaptıktan sonra tecrübelerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Rating: 4.7. From 6 votes.
Please wait...

146 Yorum

 1. Ben bu taktigi demedim 11 adet gumus sandik acarken slotlarin hepsi altinla doldu 11 gumus sandigi ard arda acmasak olmaz mi

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
  • Maalesef. Bir sonraki Büyülü Sandık düşene kadar oyun kazanmaya devam etmelisiniz.

   Rating: 5.0. From 1 vote.
   Please wait...
 2. 9.levelim ama hic efsanevi kartim yok 10 11 tane büyülü sandik dustu hepsini actim ondanda efsanevi cikmadi bu taktik insallah ise yarar ve 9.arenadayim

  Rating: 2.0. From 1 vote.
  Please wait...
  • Umarım işe yarar. Bol şans dileriz.

   No votes yet.
   Please wait...
 3. Yöntemi tamamen uyguladım, hatta 1. 2. adım gibi adımlarda bile ücretsiz, taç sandığı sandık bölmelerini boşaltma adımı dışında açmadım ama efsanevi çıkmadı? Arena 7 deyim.

  No votes yet.
  Please wait...
  • Bu yöntem efsanevi çıkmasını garanti etmiyor sadece olasılığını yükseltiyor. Deneyip sonuç alanlar olduğu gibi sizin gibi alamayanlar da var maalesef.

   No votes yet.
   Please wait...
 4. Büyülü sandık düştü devam gümüş sandık dusureyim diye uğraşıyordum 9. Arenadaydim efsanevi arenaya çıkmışım

  Rating: 1.0. From 1 vote.
  Please wait...
  • Öyleyse bir önceki arenaya düşüp kaldığınız yerden devam etmelisiniz.

   Rating: 5.0. From 1 vote.
   Please wait...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir