Son Güncelleme
Anasayfa / Clash Royale Taktikleri / Ücretsiz Sandıktan Efsanevi Kart Düşürme Rehberi

Ücretsiz Sandıktan Efsanevi Kart Düşürme Rehberi

Ücretsiz efsanevi kart sahibi olmaya hazır ol. Evet, yanlış duymadın artık senin de bir efsanevi kartın olacak. Son zamanlarda birçok oyuncudan aynı soruları alıyoruz ve artık bu konuda araştırmalarımızı yazıya dökme vaktinin geldiğine inanıyoruz. Başlamaya hazır mısın?

Bu yöntem uygulanması kolay olan ama dikkat gerektiren bir yöntemdir. Adımlardan birisini bile yanlış yaparsanız yöntemin işe yarama ihtimali bulunmamaktadır. Belki şansınıza yanlış yapmış olsanız bile size efsanevi kart çıkabilir ama başlamadan önce adımları eksiksiz takip etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Ücretsiz Sandıktan Efsanevi Kart Düşürme

1. Adım: Büyülü Sandık düşürene kadar oynamaya devam edin. Büyülü Sandık düştükten sonra hemen açmayın, bunun yerine diğer sandık alanlarında yer alan sandıkları temizleyin ve aynı zamanda ücretsiz sandıkları açın.

2. Adım: Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra Büyülü Sandık için açma girişimini başlatabilirsiniz. Büyülü Sandık açılana kadar Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandık açmayın. Büyülü Sandık süresi dolduktan sonra onu açın ve içerisinden çıkan kartların keyfini çıkarın ama yine Ücretsiz Sandıklara dokunmayın.

3. Adım: Ardı ardına 11 adet Gümüş Sandık açın ve Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandığa kesinlikle dokunmayın. Burası çok önemli, eğer sıralamayı bozarsanız uyguladığınız yöntem işinize yaramayabilir. Sadece oyunları kazanın ve belirtilen rakamda Gümüş Sandık açın.

4. Adım: Ardı ardına 2 adet Altın Sandık açın ve Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandığa kesinlikle dokunmayın. Altın Sandıkların ardı ardına açılması gerektiğini unutmayın. Açılma işlemini gerçekleştirin ve zamanın dolmasını bekleyin.

5. Adım: Son Altın Sandığı açtıktan sonra 24 saat boyunca oyuna girmeyin, oyuna girseniz bile herhangi bir sandık açılımı, savaş katılımı, dostluk savaşı, turnuva savaşı, klan bağışı veya mağazadan bir şey satın alma işlemi gerçekleştirmeyin. 24 saat boyunca hesabı hareketsiz bırakın.

6. Adım: Ardı ardına 2 adet Ücretsiz Sandık açın. Zaten şimdiye kadar bu sandıklar kenarda birikmiş olacağından kısa sürede bu işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Ücretsiz Sandık açılımını gerçekleştirdikten sonra bir sonraki adıma geçiş yapın. Sıkın dişinizi efsanevi karta çok az kaldı…

7. Adım: Savaşmaya başlayın ve Gümüş Sandık düşürmeye çalışın. Gümüş Sandık düşükten sonra onu açın ve bekleyin. Bu süre zarfında herhangi bir işlem yapmayın. Sadece Gümüş Sandık için belirtilen açılma süresinin dolmasını bekleyin.

8. Adım: Buraya kadar her şeyi eksiksiz yerine getirmişseniz 1 adet Ücretsiz Sandık açın ve… Efsanevi Kart! Evet, açmış olduğunuz Ücretsiz Sandık içerisinden Efsanevi Kart çıktığını göreceksiniz. Bunun ne olacağını bilemem belki hiç sevmediğiniz bir kart olabilir ama kesinlikle şansınızı kıracaksınız.

Son uyarıları yapalım ve artık denemeye başlayın. Elde ettiğiniz sandıkların tamamı aynı arenadan olmalıdır. Yani arena düşerseniz veya arena çıkarsanız bu yöntemin işe yarama olasılığı bulunmamaktadır. Sandıkları Taş ile açtığınız zaman bu yöntem işe yaramamaktadır. Maalesef bu değerli kartlara sahip olmak istiyorsanız beklemek zorundasınız. Denemeleri yaptıktan sonra tecrübelerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

80 Yorum

 1. abi daha bugün bi açtim hem de dediğini yapmadan ücretsis sandiktan kıvılcım çıktı

 2. Abi yanlışlıkla bu süreç içerisinde taç sandığını açtım içinden buz büyücüsü çıktı!!

 3. Abi cok sagol sayende dorttane efsnvym vr sen olmn naprdm bilmyrm

  • Kaan Karadeniz

   Rica ederim, yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize. Umarım oyunda daha yüksek seviyelere çıkmaya başarabilirsin.

 4. Peki 2 Altın sandık açıcağımız sırada altın sandığımız yoksa ve yerler doluysa?

  • Kaan Karadeniz

   Bu tür bir durumda olma olasılığınız var çünkü ilk sandık döngüsüne göre zaten bu taktiği uygulamak için tek bir şansınız var. Demek ki deste döngüsü içerisinde bu taktiğin işlemesini sağlayacak noktada değilsiniz. Büyülü Sandık düşürdüğünüzde tüm adımları tekrardan uygulamalısınız.

 5. Abi senin sayende 3 efsanevim oldu kıvılcım buz büyücüsü ve mezarlik hemde mezarlık 2.seviye(7.arenadayım)

 6. Taç sandığını açmak serbest mi 🙂

 7. Abi 11 adet gümüş sandık açağım ama 10. gümüşden sonra 4 tane altın sandık oldu orda yapacağım birşey yok demi?(12.sıradaki büyülü sandık)

  • Kaan Karadeniz

   Bu konuda emin değilim ama yöntemi deneyen kişilerden bu sorunu yaşayan tek sensin, tüm sandık alanlarını tamamen boş bırakmadan yöntemi denemeye başlamadım sanırım. Yine de devam ettirmeye çalış ama efsanevi kart düşmezse yapacak bir şey yok demektir.

 8. Super buyulu ile olur mu

 9. Abi dev sandıkla oluyor mu

 10. ABİ BENDE BU GÜN ÜCRETSİZ SANDIKTAN CEHENNEM EJDERHASI ÇIKARTTIM!!!!!!!!!!! ÇOK MUTLUYUM SAĞOL ABİ

 11. Abi 11 tane gumus sandik kasarken yenilsek bir sey olurmu(Mesela denge bozulurmu?)

  • Kaan Karadeniz

   Hayır herhangi bir şekilde denge bozulmaz. Farklı bir sandık açmadığınız sürece sorun çıkmayacaktır.

 12. Buyulu sandigi dusurene kadar canim cikar. Bu arada dun super buyulu cikti savastan suan 3 efsom var

  • Kaan Karadeniz

   Sandık döngüsü içerisinde yer aldığı için bir sorun yaşamazsınız. Yani o sandık mutlaka bir savaştan sonra kazanacağınız sandık olacak. Umarım daha fazla efsanevi karta sahip olabilirsiniz.

 13. garanti düşüyor mu peki

  • Kaan Karadeniz

   Bu yöntem için garanti diye bir şey söyleyemeyiz. Yorumlarda görebileceğiniz gibi işe yaramış olan birçok oyuncu mevcuttur.

 14. GİZLİ OYUNCU

  Gümüş sandık açarken (11 tane) yanlışlıkla 6 dan 7 ye çıktım (arena) ama sandık 6. Arenaya attı ve hemen geri düştüm döngü bozulmuş olur mu?

 15. süper büyülü sandık düştü

 16. GİZLİ OYUNCU

  Abi 11. Gümüşü düşürmek için bir maç yaptım Altın sandik çıktı. Bölmelerde de ondan önce 3 tane vardı.
  Bu ne ya bunun olma olasılığı ne???

  • Kaan Karadeniz

   Diğer sandık yerlerini boşaltın ve elinizdeki Altın Sandığı açmayın. 11 tane Gümüş Sandık açmalısınız ardı ardına, ardı ardına 11 Gümüş Sandık düşürmek zorunda değilsiniz.

 17. Büyülü sandık 6. Arenadan çıktı. Diğer sandıklar 5. Arena olsa ölümü

 18. Sandıkları taşla açsam sorun olur mu?

  • Kaan Karadeniz

   Sandıkları taşla açmamalısınız her birisi süreyle açılmalıdır.

   • Geri dönüşünüz için teşekkürler. Neyseki 5. Arena ya düşmesin hatta 7. Arenaya yaklaşıyorum. Hatta şu anda büyülü sandiktan sonraki 5. Gümüş sandığı açıyorum. Gerçekten efsanevi istiyorum inş gelir .

    • Kaan Karadeniz

     Umarım gelir. Beni haberdar etmeyi unutma, taktiğin bu şekilde işe yarayıp yaramadığını bilmek istiyorum.

    • Pardon yanlış yere cevap yazmışım Egemen isimli arkadaş ben değilim bu arada şimdi 24 saat bekleme aşaması bitti inşallah çıkar EFSANEVİ kart.

 19. Dün büyülü sandık geldi.Şu an 1. adımdayım. Hadi hayırlısı.

 20. Abi ben senin dediklerini yapmadım ama bana da ücretsiz sandıktan oduncu çıktı.

 21. Ben buyulu dusurdum ardindan bir mac yaptim gumus geldi simdi sandik bolmelerini bosaltiyorum bir sorun olur mu ve ust ustu gumus dusururken altin cikarsa sandik bolmeleri dolursa napacaz

  • Kaan Karadeniz

   Büyülü Sandık açıldıktan sonra elde edeceğiniz Gümüş Sandıklar arasında Altın Sandık düşerse diler alanları boşaltın. Oyunda 4 kere üst üstte Altın Sandık düşme olasılığı neredeyse yok denecek kadar az.

 22. hani 7. adımda günüş sandık açmaya koyun 8. adımda ücretsiz sandık açın demişsiniz ya günüş sandığı açıcaz mı yoksa sadece açmaya koyup açmadan mı açıcaz tahta sandığı

 23. Trakyalıpikaçu

  Abi şimdi 11 gümüş sandık aşamasındayım biraz gec yapmaya başladım bu taktiği yapmaya ama yinede olabilir dimi

 24. Abi ben gümüş sandık sayısını unuttum 3 tane altın sandık oldu 1 i kalcakmı nolcak

 25. Abi ben yanlışlıkla etrafını boşaltmadan açmaya verdim büyülüyü ama sandığı açmadım şimdi etrafını boşaltıyom bişey olurmu

  • Kaan Karadeniz

   Denemekten bir şey kaybetmezsiniz. Diğer sandık alanlarını boşaltın aksi taktirde diğer adımları uygulayamazsınız.

 26. Elektro Çıktı

  Abiii elektro büyücü çıktı gümüş sandıktan çıktı ama 3 tıklama hakkı vardı oley

  • Kaan Karadeniz

   Tebrikler. Umarım en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsin.

   • 11 tane gümüş sandık akın demişsiniz ya hani oradaki sandık sayısını unuttum gümüş sandık kasarkende 3 tane altın sandığım oldu

    • Kaan Karadeniz

     Sayı bu adımda önemli. Eğer kaçırırsanız bir şey yapamazsınız. 4. bölme boş olduğunda oraya gümüş sandık düşürüp devam etmen gerekirdi.

 27. 11 gumus sandik asamasinda yanlislikla marketten destansi sandik actim yontem bozulmus mudur

 28. Bu süreçte 24 saat oyuna girmemek dışında kart bağışı falan yapsak yinede cikarmi.

 29. 24 saat yerine 12 saat bekledim karıştırdım çıkmadı 🙁

  • Kaan Karadeniz

   Geçmiş olsun, bir sonraki denemede daha dikkatli olmanı tavsiye ederim. Umarım en kısa sürede bir efsanevi kart sahibi olabilirsin.

 30. Abicim bir şey demek istiyorum. Şimdi clash royale oyununun hilesi varmı yokmu. Varsa söylermisiniz.

 31. bu gün büyülü düştü 1.adımdayım inşallah olur kaan abii

 32. 1. Adımda bağış yapmak sorun değil değilmi sadece son adım için geçerli

  • 5. adımda yazanları okumanızı öneririm. Bağışları sadece 5. adımda beklerken yapmamalısınız. Geri kalanda herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

 33. Ben buyulu sandigi cikarttim ancak 11 gumus sandik acamadan altin kasalarla doldu slotlar .sandik rotasyonunda her buyulude ise yarimiyor o sebeple bence bu uyariyi yapin

 34. Abi büyülü sandığı taşla açtım bir etkisi olurmu?

 35. Abi 3 gündür yazıyorum bi onay vermedin bi soru soruyom bu kadar zormu cevaplamak birdaha yazmam yalan ayrıca yöntem çıkmıyor 3 hesapta denedik olmadı

  • Neden yalan söyleme gereği duydunuz bunu anlamadım. Sisteme düşen ilk mesajınızın tarihi 15.01.2017 ve 18:45. Bundan yaklaşık 1 saat sonra mesaj atıp 3 gündür cevap alamadığınızı söylüyorsunuz. Yöntemin işe yaramama olasılığı olduğunu yazıda en açık şekilde belirttik. Bunun dışında yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.

 36. Büyülü sandık yerine destansı sandık olur mu ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir