Prensli Dev İskelet Destesi

Prensli Dev İskelet destesi size hiç beklemediğiniz kadar fazla hızlı yıkım şansı sunmaktadır. Bu desteyi kullanmak çok kolay olmasa bile deste ile edilecek sonuçlar çoğu zaman olumlu olabilmektedir. Destede yer alan diğer kartlar Prens ve Dev İskelet kartlarını desteklemeye yöneliktir.

Bu desteyi kullanabilmek için iyi bir kart kombinasyonuna sahip olmalısınız. Elinizdeki kartlar uygulamak istediğiniz stratejiyi kullanma konusunda size fırsatlar sunmalıdır. Prens ve Dev İskelet kartlarını aynı anda kullanarak Dev İskelet birliğini hızlandırabilir ve kuleye hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Fakat bunun için onun dikkatini dağıtacak birlikleri ortadan kaldırmanız gerekir.

Prensli Dev İskelet Destesi

Alev Topu: Alev Topu hasar miktarı ortalama olan ve ufak bir alanı etkileyen bir büyüdür. Seviyesine göre fazlasıyla güçlü olan bu kartı kullanarak karşınıza çıkan birçok birliği ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle rakip birkaç kartı aynı anda kullandığı zaman bu büyü kartını kullanarak ona ideal bir cevap verebilirsiniz.

Bombacı: Bombacı menzilli saldırı gerçekleştirebilen ve alan hasarı verebilen bir karttır. Özellikle rakibi belirli bir mesafede tutarak ortadan kaldırmak istiyorsanız bu kart işinize fazlasıyla yarayacaktır. Bunun yanında belanız olabilecek İskelet Ordusu kartına karşı etkili olabilmektedir.

Cadı: Cadı bu seviyenin banko kartlarından birisidir. Alan hasarı verebilir ve düzenli olarak çıkarttığı iskeletler ile tehlikeli olabilmektedir. Savunmada ona fazlasıyla ihtiyacınız olacaktır. En önemlisi Dev İskelet ve Prens ile uyguladığınız strateji işinize yaramadığında size farklı bir strateji uygulama olanağı sunacaktır.

Dev İskelet: Destenin ana kartlarından birisidir. Sırtında taşıdığı bomba güçlüdür ve yere düştüğü zaman büyük bir patlama gerçekleştirir. Nehrin karşı kıyısında olduğu sürece her türlü fayda görebileceğiniz bir karttır. Rakip binaların yanında olduğunda ise arzu ettiğiniz sonuçları size sunacaktır.

Mini P.E.K.K.A.: Küçük samurayla tanışın. Bu ufak mekanik adam görüntüsünün aksine son derece güçlüdür. Önüne çıkabilecek pek çok tek hedefli saldırı gerçekleştirebilen birliği ortadan kaldırabilir. Aynı zamanda canı yüksek olan birliklerin canını eritmek için etkili olabilmektedir.

Prens: Prens hızlı ve güçlü bir karttır. Hızlandığı zaman fazla hasar verebilen bu kart önüne bir şey çıkmadığı zaman ölümcül sonuçlar ortaya koymaktadır. Kulelere yaklaşırken hızlanırsa önünde bulunan dost birlikleri hızlandırmaktadır. Bu açıdan Dev İskelet ile uyumlu bir biçimde kullanılabilmektedir.

Silahşor: Onsuz bir deste düşünemiyorum. Miğfer takan bu mor saçlı kadının saldırıları çok güçlüdür. Savunmada onun üstüne kart neredeyse yoktur. Savunmada her zaman işinize yarayabilecek bu kart göz ardı edildiği zaman tek başına bir kulenin canını önemli ölçüde aşağıya indirebilmektedir.

Valkür: Alan hasarı verebilen ve dayanıklı olan kadın savaşçı ile etkili savunma yapabilirsiniz. Rakip birden fazla birlikle üzerinize doğru geliyorsa bu birlikle onları karşılayabilirsiniz. Özellikle nehrin başında yakaladığınız rakipleri orada tutabilmek için kullanabileceğiniz güçlü bir karttır.

Prensli Dev İskelet destesi size tek bir saldırı biçimi sunmaz. Eğer ilk saldırı stratejiniz sonuç vermezse Dev İskelet ve Cadı ile saldırı düzenlemeyi düşünebilirsiniz. Silahşor ile Valkür yine iyi bir ikili olabilmektedir.


Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

  1. Ali dedi ki:

    alev topu-prens-mini P.E.K.K.A-domuz binicisi-büyücü-ateş ruhları-koçbaşı-barbar kulübesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Share
Tweet
+1