Anasayfa / 1. Arena Desteleri / Mini P.E.K.K.A. ve Silahşor Destekli Prens Destesi

Mini P.E.K.K.A. ve Silahşor Destekli Prens Destesi

Oyuna yeni başlayanlar deste bulmakta zorlanıyor musunuz? Sizin için iyi bir deste oluşturulmuş olacağını asla unutmamalısınız. Elinizde Prens ve Cadı kartı varsa bu desteyi kullanmayı düşünebilir ve kısa süre içerisinde 1. Arena seviyesinden 3. Arena seviyesine çıkmayı başarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu desteyi kullanmaya başlamak ve oyuna alışmaktır.

Mini P.E.K.K.A. + Silahşor + Prens kombinasyonuyla oyuna en iyi şekilde alışmaya başlayabilirsiniz. Bu deste kullanımı kolay bir destedir. Hiçbir zorluk çıkartmadan yapmanız gerekenleri yapıp maçları kazanarak hızlıca üst sıralara tırmanmaya çalışmalısınız. Desteyi kullanabilmek için belirtilen tüm kartlara sahip olmanız gerektiğini unutmayın.

Mini P.E.K.K.A. ve Silahşor Destekli Prens

Prens: Destenin ilk ve en önemli kartlarından birisidir. Prens kartı Destansı kaliteye sahip bir karttır ve seviyesi çok kolay yükseltilemez. Fakat unutulduğu zaman ağır hasarlar vermenizi sağlayan bir birliktir. Yapmanız gereken önüne çıkan engelleri ortadan kaldırmak ve onu rakip kuleye ulaştırmaktır.

Mini P.E.K.K.A.: Adı size biraz gelebilir ama ben ona küçük samuray demekteyim. Hasar potansiyeli gerçekten çok yüksek olduğundan genellikle saldırı ve savunma olmak üzere iki yönlü kullanılmaktadır. Bu destede savunmanıza en önemli katkıyı sunacak kartlardan birisidir. Karşı saldırı için ise son derece kullanışlıdır.

Silahşor: Oyunu sürekli oynayacak biriyseniz size bir tavsiye bu kartı en iyi şekilde kullanmayı öğrenmelisiniz. Bunun genel sebebi Silahşor kartının herhangi bir desteye kolaylıkla entegre edilebilmesidir. Çok yönlü kullanımı olan ender kartlardan birisi olduğundan size her konuda sayısız avantaj sağlayabilir.

Yavru Ejderha: Alan hasarı veren uçan birlik olan bu cüssesi geniş birlik sayesinde toplu halde saldırıya geçen rakiplere karşı iyi bir savunma gerçekleştirebilirsiniz. Bu kartı dilerseniz tank olarak kullanarak Prens ve Cadı gibi kartlara yol açabilirsiniz. Ancak destenin kalitesini koruma açısından destede bir kart daha yer almasını sağlamanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Dev: Destede mutlaka gerçek bir tank yer alması gerekmektedir ve bu Dev kartından daha iyisi olamaz. Dev canı çok fazla olan, biraz yavaş ilerleyen ama gelen hasarı olduğu gibi karşılayabilen bir karttır. Onu önden gönderip arkasından Silahşor veya Yavru Ejderha gibi onu destekleyecek kartlar göndererek iyi bir strateji uygulayabilirsiniz.

Şövalye: Şövalye kartından çok büyük işler beklememelisiniz. İkinci bir tank olarak kullanılabilecek bir karttır ve savunmada gelen rakiplerin dikkatini dağıtmak için ondan iyisi çok yoktur. Düşük kullanım bedeline sahip olması ise avantajlı bir diğer tarafıdır. Bu kartı kullanarak savunmanıza güç katabilirsiniz.

Oklar: Destede yer alması gereken büyü kartı için tercihiniz bu olmalıdır. İlk seviyelerde son derece faydalı bir büyü kartı olduğu için onunla çok iyi işler çıkartabilirsiniz. Rakip toplu birliklerle hücum ettiği sırada kullanabilir veya kendi birliklerinizin önünü açmak için bu karttan faydalanabilirsiniz.

Mızraklı Goblinler: Bir şekilde destenize düşük bütçeli kartlar yerleştirmelisiniz. Bu düşük bütçeli kart için söz konusu destede Mızraklı Goblinler tercih edilmiştir. Bu kartı rakiplerin dikkatini dağıtmak ve onlara hızlı bir biçimde hasar vermek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda rakip kulelere yavaş yavaş hasar vermek için bu karttan yararlanabilirsiniz.

Mini P.E.K.K.A. + Silahşor + Prens destesi sayesinde ilk arenadan yukarılara doğru hızlı bir biçimde tırmanmayı başarabilirsiniz. Bu deste gerçekten son derece güçlüdür çünkü ilk seviyelerde en güçlü kartları içermektedir. Prens ve Dev ile saldırı gerçekleştirirken diğer birliklerle hem savunma yapmalı hem saldırıya katkıda bulunmalısınız. Böylece galibiyete yakın taraf olmayı başarabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Adamsın Adam ilk maçımı çok rahat kazandım tüm kartları açmıştım zaten 1.arenadayım sağolasın siteni herkese tavsiye edeceğim 🙂

    • Kaan Karadeniz

      Teşekkürler. Yardımcı olabildiğimize sevindik. Ayrıca artık bir klana sahibiz, #2889V0V9 koduyla klanı bulabilirsin.

  2. 7.arenada buyulu sandiktan efsanevi cikma sansi nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizin klanı açılmıştır. #2889V0V9 kodu ile klana ulaşıp katılım sağlayabilirsiniz.
+