Etiket: Zehir

pekka koçbaşı haydut elektro büyücü cellat zehir kasırga çarpma destesi 2

Koçbaşı, Haydut ve P.E.K.K.A. destesi

Koçbaşı, Haydut ve P.E.K.K.A. kartlarıyla oluşturulan bu desteyle kaliteli bir P.E.K.K.A. destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı P.E.K.K.A. olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 9. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

pekka madenci elektro büyücü cellat kara prens zehir kasırga çarpma destesi 10

Madenci, Elektro Büyücü ve P.E.K.K.A. destesi (v2)

Madenci, Elektro Büyücü, Cellat ve P.E.K.K.A. ile oluşturulan bu deste ile oldukça keyifli bir P.E.K.K.A. destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı P.E.K.K.A. olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 9. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

madenci mega şövalye kraliyet hayaleti cehennem ejderhası elektro büyücü goblin kulübesi zehir çarpma destesi 12

Mega Şövalye, Elektro Büyücü ve Madenci destesi

Mega Şövalye, Elektro Büyücü, Cehennem Ejderhası ve Madenci ile oluşturulan bu deste ile lüks ama oldukça etkili bir Madenci destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı Madenci olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 10. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

4

Koçbaşı, Oduncu ve Dev destesi

Koçbaşı, Oduncu, Gece Cadısı ve Dev ile oluşturulan bu deste sayesinde iyi bir iş bitirici Dev destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı Dev olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 8. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

domuz binicisi mini pekka fırın zehir mega dalkavuk okçular buz golemi çarpma destesi 8

Zehir, Fırın ve Domuz Binicisi destesi

Zehir, Fırın, Mini P.E.K.K.A. ve Domuz Binicisi ile oluşturulan bu deste ile son derece iyi bir efsanevi kartsız Domuz Binicisi destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı Domuz Binicisi olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 8. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

13

Elektro Büyücü, Top Arabası ve P.E.K.K.A. destesi

Elektro Büyücü, Cellat, Top Arabası ve P.E.K.K.A. kartlarıyla oluşturulan bu deste ile son derece güçlü bir P.E.K.K.A. destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı P.E.K.K.A. olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 10. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.