Anasayfa / Kart Seçimi: Top

Kart Seçimi: Top

Dondurma Büyülü Elit Barbarlar Destesi

Dondurma büyüsünün kullanıldığı bu Elit Barbarlar destesi sayesinde doğru zamanlama ile doğru skorlar elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken rakibin hamlelerine dikkat etmek ve Dondurma büyüsünü olabildiğince iyi bir zamanlama ile kullanmaktır. Böylece elinizdeki kartlardan fazlasıyla verim alabilirsiniz.

Devamını Oku »

Buz Golemi Destekli Balon Destesi

Uzun zamandır çok iyi bir Balon destesi kullanmak nasip olmamıştı. Bu Balon destesi diğerlerinden farklı olarak biraz daha riskli ama doğru kullanıldığında daha fazla ödül veren bir destedir. Destede klasik tank Dev yerine Buz Golemi kullanıldığından daha stratejinin işlemesi için daha dikkatli hareket edilmelidir.

Devamını Oku »

Dev ve Balon İkilisi

Yüksek seviyeli oyuncularla mücadele etmenizi sağlayacak iyi bir 3. Arena destesine mi ihtiyacınız var? Balon ve Dev ikilisinden oluşan bu deste size uzun zamandır aradığınız desteyi bulmanız konusunda yardımcı olacak ve daha üst seviyelere çıkmanızı sağlayacaktır.

Devamını Oku »

Zehirli Dev Destesi

6. Arena seviyesinden kullanabileceğiniz bu deste sayesinde daha üst seviyelere ulaşmayı başarabilirsiniz. Destedeki kartlar değiştirilebilir olsa bile oynanış tarzı sabittir. Yapılması gereken kulelere kademe kademe zarar vermek ve son olarak büyük bir saldırı gerçekleştirerek rakibe üstünlük kurmaktır.

Devamını Oku »

Madenci ve Mini P.E.K.K.A. Destesi

Oyundaki en avantajlı kartlardan birisi olan Madenci kartıyla oluşturulabilen bu desteyi kullanarak rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz. Madenci kartını bu desteye Mini P.E.K.K.A. ile desteklemelisiniz. Bu deste özellikle 7. Arena seviyesinde kullanılabilecek bir destedir. Efsanevi Arena seviyesinde kullanılabilecek olmasına rağmen oranın mevcut metasına uygun olmayabilir.

Devamını Oku »

Minyon Sürüsü Döngü Destesi

7. Arena ve 8. Arena seviyesinde kullanabileceğiniz bu döngü destesi sayesinde her türlü saldırıya karşı kendinizi savunmayı başarabilir ve rakibinizi şaşırtabilirsiniz. Destenin temel amacı olabildiğince hızlı bir biçimde destede döngü sağlamak ve Minyon Sürüsü kullanarak rakibi çaresiz bırakmaktır.

Devamını Oku »

6. Arena P.E.K.K.A., Mini P.E.K.K.A. ve Valkür Destesi

Enteresan bir deste ile tanışmaya hazır olun. Bu deste mekanik samurayların destesi. Galibiyeti size onlar getirecek ve savunmayı onlarla yapabileceksiniz. Her şey onlara bağlı olacak, oyunun kaderi ise sizin hamleleriniz ile belirlenecek. P.E.K.K.A. ve Mini P.E.K.K.A. ile bunlara ilave Valkür kartının yer aldığı desteyle rakiplerinizi çaresiz bırakabilirsiniz.

Devamını Oku »

Kıvılcım ve Dev Destesi

Oyunu kaybetseniz bile Taç kazanmak isteyenlerden misiniz? Öyleyse artık endişe etmenize gerek yok Kıvılcım ve Dev kartlarından oluşan bu güzel deste size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Oyunun en çok hasar veren kartlarından birisine sahip bu deste sayesinde kaybettiğiniz oyunlarda 1 Taç, kazandığınız oyunlarda ise en az 2 Taç alma olasılığınız epey …

Devamını Oku »
Sitemizin klanı açılmıştır. #2889V0V9 kodu ile klana ulaşıp katılım sağlayabilirsiniz.
+