Son Güncelleme
Anasayfa / Kart Seçimi: Prenses

Kart Seçimi: Prenses

Cehennem Ejderhası Destekli Domuz Binicisi Destesi

Sizlerden gelen yorumlara cevap verebilmek için desteler oluşturmaya ve bulmaya bu ara biraz vakit ayırmak istedim. Bu deste siteyi takip eden oyunculardan birinin isteği üzerine oluşturulmuştur. Destenin işe yarayıp yaramadığını deneme işini size bırakacak olsam bile destenin iyi oyuncular tarafından kullanıldığını eklemeliyim.

Devamını Oku »

Goblin Fıçısı ve Madenci Destekli Elit Barbarlar Destesi

Elit Barbarlar kartına alışmayı başarabildiniz mi? Bugün size bu kartı içeren iyi bir deste tanıtacağım. Her ne kadar sınırlı sayıda denemeler yapılmış olsa bile Elit Barbarlar kartından verim alınmasını sağlayan bazı desteler bulunmaktadır. Bu desteleri kullanarak henüz pek çok oyuncunun alışmayı başaramadığı Elit Barbarlar kartıyla daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Devamını Oku »

Elit Barbarlar ve Prenses Destekli Domuz Binicisi Destesi

Bir süre önce oyuna yeni bir kart eklendi ve çok geçmeden tartışma konusu olmayı başardı. Elit Barbarlar kartını pek çok oyuncu Barbarlar kartına alternatif olarak değerlendirse bile işin rengi maalesef öyle değil. Tamamen farklı mekaniklere sahip bu kart size yeni stratejilerin kapısını aralamaktadır.

Devamını Oku »

AntiDev Madenci Destesi

Dev ile karşılaşmaktan ve oyun kaybetmekten bıktınız mı? Çareniz kesinlikle bu destede! Devin etkisiz hale gelmesini ve aynı zamanda Madenci ile karşı saldırıya geçmenizi sağlayan bu deste sayesinde oyunlarınıza yeniden renk katabilirsiniz. Yapmanız gereken önce durdurup ardından rakibin üzerine gitmektir.

Devamını Oku »

Efsane Üçlü Birlik Destesi

Madenci kartıyla daha önce tanışmış ve moraliniz bozulmuş olabilir. Elinizde bu kart varsa sayısız stratejiyi uygulamaya açıksınız demektir. Prenses ve Buz Büyücüsü yine benzer niteliklere sahip kartlardır. Savunma konusunda size muazzam avantajlar sunarlar. Bu üç önemli kartın bir arada olduğu Efsane Üçlü Birlik destesi sayesinde rakiplerinize karşı kolayca üstünlük kurmayı …

Devamını Oku »

Korumalı Domuz Binicisi Destesi

7. Arena seviyesinden sonra işler epey zorlaşmaya başlar. Oyuncular kendilerine en uygun en iyi desteleri hazırlamaya özen gösterirken bir an önce 8. Arena seviyesine ulaşmak için çaba gösterir. Bu yolda çok zorlanacak olsanız bile size yardımcı olacak bir deste önerebilirim. Donmuş Domuz Binicisi hedefinize ulaşma konusunda size yardımcı olabilecek bir …

Devamını Oku »

Dev Prenses Destesi

Üst seviyelere gelmiş olmanıza rağmen daha fazla ilerleyemiyor musunuz? Özellikle 7. Arena seviyesinden sonra gözüken bu durum hevesini kırabilir ama doğru desteyi kullanarak bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz. İşte size bu konuda yardımcı olabilecek Dev Prenses destesi!

Devamını Oku »

Donmuş Goblin Fıçısı Destesi

Goblin Fıçısı ile deste oluşturmak eğlencelidir. Sürpriz saldırılarla rakibi şaşırtmak oyundan daha daha fazla keyif almanızı sağlamaktadır. Donmuş Goblin Fıçısı destesi adından anlaşılabileceği gibi Dondurma ve Goblin Fıçısı kartları üzerine kurulmuş bir destedir.

Devamını Oku »

Çift Prens ve Cadı Stratejisi

Öncelikle yapmanız gerekenin ne olduğunu anlatmak istiyorum. Elinizde bulunan Prens ve Kara Prens kartları aynı anda kullanabileceğiniz bir fırsat yakalamanız gerekmektedir. Bunu yapıp onları en iyi şekilde destekleyerek kulelere ulaşmalarını sağladığınız zaman kuleye epey yoğun hasar verebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz?

Devamını Oku »

Çift Prens Stratejisi

Bugüne kadar pek çok kişide görmüş olabileceğiniz bir strateji konusunda sizi bilgilendirmek isterim. Çift Prens stratejisi Prens ve Kara Prens kartlarının kullanıldığı destelerden oluşur. Bu iki güçlü kartı kulelere yaklaştırarak olağanüstü hasarlar vermeyi başarabilirsiniz. Bu kartların etrafında kullanacağınız diğer destekleyici kartlarla stratejinizi başarıya ulaştırabilirsiniz.

Devamını Oku »