Anasayfa / Kart Seçimi: P.E.K.K.A.

Kart Seçimi: P.E.K.K.A.

Dondurucu P.E.K.K.A. ve Mini P.E.K.K.A. Destesi

Oyunun en eğlenceli ve oynaması en keyifli desteleri iki samuray kullanılarak oluşturulan taktiklerden oluşur. Bu tür bir deste kullanıyorsanız savunma ve aynı zamanda saldırı anlamında birçok şansa sahipsiniz demektir. Dezavantajlı olacağınız nokta ise İksir anlamında sıkıntı yaşayabilecek olmanızdır.

Devamını Oku »

Yüksek Bedelli Mega Dalkavuk Destesi

Mega Dalkavuk ile tanışma vakti. 7. Arena seviyesinden itibaren elde edilebilen bu kart normal taktiklere çok bir şey kazandırmasa bile kullanım potansiyeline göre çok daha fazlasını ortaya koyabilecek niteliktedir. Özellikle hava saldırı taktiğiyle oynayan oyuncuların işine yarayabilecek bu kart yeri geldiğinde yüksek bedelli destelerde de iş görebilmektedir.

Devamını Oku »

Alan Hasarlı P.E.K.K.A. Destesi

7. Arena seviyesinde kullanabileceğiniz bu deste oldukça eğlenceli ve güçlü bir destedir. Bu desteyle ardı ardına maçlar kazanabilir ve bir üst kademelere ulaşma şansınızı yükseltebilirsiniz. Bu desteyi seveceğinizden kuşkunuz olmasın. Önemli olan P.E.K.K.A. ile gelen hasara karşılık verip alan hasarıyla rakiplerinizi zor durumda bırakabilmektir.

Devamını Oku »

Çift Prens ve P.E.K.K.A. Stratejisi

Oyundaki en yıkıcı timi oluşturmak için uğraşırken karşınıza çıkacak seçeneklerden birisi olan Çift Prens ve P.E.K.K.A. tercihiyle farklı bir şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Bu deste ile oynamak biraz deneyim gerektirse bile savunmayı başardığınız zaman skor almanız çok şaşırtıcı olmayacaktır. Yüksek hasara sahip kartlarla oluşturulmuş bu deste sayesinde rakiplerinizi baskı altında tutarak …

Devamını Oku »

P.E.K.K.A., Mini P.E.K.K.A. ve Valkür

Gerçekleştirdiğiniz saldırıların durdurulamaz olmasını ister miydiniz? Bunun için yapmanız gereken etkili saldırılar gerçekleştirebilecek bir deste oluşturmaktır. P.E.K.K.A. ve Mini P.E.K.K.A. yer alan her deste bunu yapabilecek güce sahiptir. Onları rakip kulelere yakınlaştırmanız fazlasıyla yeterli olacaktır. Sonrası mı? Kazanmanın tadını çıkartmak size kalacaktır.

Devamını Oku »

6. Arena P.E.K.K.A., Mini P.E.K.K.A. ve Valkür Destesi

Enteresan bir deste ile tanışmaya hazır olun. Bu deste mekanik samurayların destesi. Galibiyeti size onlar getirecek ve savunmayı onlarla yapabileceksiniz. Her şey onlara bağlı olacak, oyunun kaderi ise sizin hamleleriniz ile belirlenecek. P.E.K.K.A. ve Mini P.E.K.K.A. ile bunlara ilave Valkür kartının yer aldığı desteyle rakiplerinizi çaresiz bırakabilirsiniz.

Devamını Oku »

P.E.K.K.A. ve Büyücü Kombinasyonu

Büyük saldırılar büyük adamlarla gerçekleştirilir. Oyundaki en büyük adamlardan birisi olan P.E.K.K.A. ile oluşturulan bu destede Büyücü kartının yardımını alarak çok güçlü saldırılar gerçekleştirebilirsiniz. Arena 5 seviyesinden başladığınız maceranızı çok daha yukarılara taşıyabilirsiniz. P.E.K.K.A. ve Büyücü kombinasyonu stratejisiyle bunu başarabilmek için şansınız epey fazla olacaktır.

Devamını Oku »

P.E.K.K.A ve Cadı Kombinasyonu

Büyük oyunlardan hoşlanır mısınız? Öyleyse bu deste tam size göre! P.E.K.K.A. ve Cadı birliklerini bir araya getirerek büyük bir saldırı planı oluşturmanızı sağlayan bu deste sayesinde Arena 7’ye kadar kolayca ulaşabilirsiniz. Destenin geneli P.E.K.K.A. ve Cadı kombinasyonu üzerine kurulu olduğu için bu birlikleri büyük bir incelikle kullanmaya çalışmalısınız.

Devamını Oku »
Sitemizin klanı açılmıştır. #2889V0V9 kodu ile klana ulaşıp katılım sağlayabilirsiniz.
+