Anasayfa / Kart Seçimi: Mezarlık

Kart Seçimi: Mezarlık

Dondurmalı Mezarlık Destesi

  Son dönemlerde sıkça karşılaşmış olabileceğin bir desteyle tanışmanın vakti geldi. Elinde bir efsanevi kart olan Mezarlık varsa bu desteyi hemen kullanmaya başlayabilirsin. Sahip olduğu kartlarla sonuca gitmene yardımcı olabilecek oldukça güçlü bir destedir.

Devamını Oku »

Mezarlık ve Tomruk Destekli Domuz Binicisi Destesi

Daha önce görmüş olduğunuz Domuz Binicisi ve Buz Golemi kombinasyonlarından oluşan desteleri aklınızdan çıkarın. Bu deste size bambaşka bir oyun deneyimi sunacak. Domuz Binicisi + Mezarlık + Tomruk destesiyle rakibinizi tamamen baskı altında tutabilecek bir stratejiyle oyunlarınızı oynayabileceksiniz.

Devamını Oku »

Mezarlık ve Buz Golemi Destekli Golem Destesi

Oyunda yer alan birbirine benzeyen iki kartın yer aldığı birçok deste görmüş olabilirsiniz. Bu tür destelerde temel hedef aynı türdeki kartlardan maksimum güç almaya çalışmaktır. Burada tanışma fırsatı bulabileceğiniz Golem + Mezarlık + Buz Golemi destesi benzer nitelikleri taşıyan bir destedir.

Devamını Oku »

Mezarlık ve Buz Golemi Destekli Domuz Binicisi Destesi

Son dönemin en popüler destesi olarak bilinen Domuz Binicisi + Mezarlık destesiyle bugün tanışmanızı sağlayacağım. Bu deste kısmen bir döngü destesi olarak ifade edilebilir çünkü kullanım bedeli oldukça düşüktür. Kartları çok iyi bir zamanlama ile kullandığınız zaman rakip kuleye unutamayacağı bir hasar verebilirsiniz.

Devamını Oku »

Mezarlık, Mezar Taşı ve Madenci Destesi

Mezarlık ve Madenci destesi son derece avantajlı hamleler yapmanızı sağlayan bir destedir. Savunmanızı olabildiğince güçlü tutmanıza destek olacak bu deste rakibinize geçit vermeyip Madenci ile kule yıkmaya çalışabilirsiniz. Desteyi doğru kullanabildiğiniz sürece etkili sonuçlar almayı başarabilirsiniz.

Devamını Oku »

Mezarlık, Dev İskelet ve Goblin Kulübesi Destesi

Oynaması epey eğlenceli bir desteyle tanışmanızı istiyorum. Bu desteyle yapabileceklerinizin sınırı olmadığı için tamamen tadını çıkartmanızı öneririm. Rakibi çaresiz bıraktığınız her anda karşı tarafın sinirlendiğini görmek sizi mutlu edecekse bu garip desteye bir şans vermelisiniz.

Devamını Oku »

Mezarlık, Dev ve Domuz Binicisi Taktiği

Mezarlık kartıyla Dev kartını bir araya getirerek rakibi bunaltmaya ve şaşırtmaya hazır mısınız? Bu deste size iki yönlü saldırı yapabilme fırsatını sunacak iyi bir destedir. Bir taraftan Dev ile saldırırken diğer taraftan Domuz Binicisi ile rakibin üstüne giderek skor almaya çalışabilirsiniz.

Devamını Oku »

Mezarlık, Golem ve Domuz Binicisi Taktiği

Mezarlık kartıyla Golem kartının birlikte kullanıldığı sayısız strateji görebilirsiniz. Bu iki kart gerçekten iyi bir kombinasyon oluşturabilmektedir. Bunları destekleyecek kartları bir araya getirmeyi başarmanız durumunda ise galibiyetler ve galibiyet serileriyle tanışabilirsiniz.

Devamını Oku »