Son Güncelleme
Anasayfa / Kart Seçimi: Mezar Taşı

Kart Seçimi: Mezar Taşı

Tomruk ve Devli Elit Barbarlar Destesi

Elit Barbarlar kartını Dev kartıyla bir arada kullanıp çok iyi sonuçlar alan birçok oyuncu var. Hatta şu an durdurulması güç saldırılardan birisi olma özelliğini taşıdığı için bu tarz kullanan çok fazla oyuncu vardır. Bu deste efsanevi kart olarak Tomruk ile desteklenerek çok daha güçlü hale getirilmiştir.

Devamını Oku »

Madencili Elit Barbarlar Destesi

Efsanevi kartlardan sadece Madenci kartının yer aldığı bu Elit Barbarlar destesi bu güçlü birliklerle sinsi saldırıları bir araya getiren bir destedir. Destede yer alan birçok kart savunma konusunda işinizi kolaylaştıracak olduğundan Madenci ve Goblin Fıçısı kartlarını kullanarak sonuç almaya gidebilirsiniz.

Devamını Oku »

Efsanevi Kartsız Elit Barbarlar Destesi

Efsanevi kart olmadan bir Elit Barbarlar destesi kullanmak istiyorsanız bu deste size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bu destede herhangi bir efsanevi kalitede kart yer almamaktadır. Dolayısıyla oyuna herhangi bir ücret ödemeden oynayan kişiler bu desteyi kolaylıkla kullanabilirler.

Devamını Oku »

İki Kat İksir Meydan Okuması: Efsanevi Kartsız Özel Deste

İki Kat İksir Meydan Okuması kısa süreliğine gerçekleştirilecek özel bir turnuva etkinliğidir. Diğer pek çok turnuvanın aksine bu meydan okumada bedava verilmiş bir giriş hakkı bulunmamaktadır. Bu nedenle turnuvada başarılı olmak önemli olduğundan size efsanevi kartın yer almadığı ve herkesin kullanabileceği bir deste tavsiyesinde bulunmayı uygun gördüm.

Devamını Oku »

Cehennem Ejderhası Destekli Domuz Binicisi Destesi

Sizlerden gelen yorumlara cevap verebilmek için desteler oluşturmaya ve bulmaya bu ara biraz vakit ayırmak istedim. Bu deste siteyi takip eden oyunculardan birinin isteği üzerine oluşturulmuştur. Destenin işe yarayıp yaramadığını deneme işini size bırakacak olsam bile destenin iyi oyuncular tarafından kullanıldığını eklemeliyim.

Devamını Oku »

Kasırga ve Tomruk Destekli Golem Destesi

Bugün sizi fazla karmaşık olmayan bir deste ile tanıştıracağım. Bu deste daha önce görmüş olduğunuz destelere benzer yapıdadır. Tek önemli farklı yanı ise Kasırga kartını içermesi, bu kartın gücünden yararlanacak bir strateji geliştirmenize yardımcı olmasıdır.

Devamını Oku »

Mezarlık ve Tomruk Destekli Domuz Binicisi Destesi

Daha önce görmüş olduğunuz Domuz Binicisi ve Buz Golemi kombinasyonlarından oluşan desteleri aklınızdan çıkarın. Bu deste size bambaşka bir oyun deneyimi sunacak. Domuz Binicisi + Mezarlık + Tomruk destesiyle rakibinizi tamamen baskı altında tutabilecek bir stratejiyle oyunlarınızı oynayabileceksiniz.

Devamını Oku »

Goblin Fıçısı ve Madenci Destekli Elit Barbarlar Destesi

Elit Barbarlar kartına alışmayı başarabildiniz mi? Bugün size bu kartı içeren iyi bir deste tanıtacağım. Her ne kadar sınırlı sayıda denemeler yapılmış olsa bile Elit Barbarlar kartından verim alınmasını sağlayan bazı desteler bulunmaktadır. Bu desteleri kullanarak henüz pek çok oyuncunun alışmayı başaramadığı Elit Barbarlar kartıyla daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Devamını Oku »

Mezarlık ve Buz Golemi Destekli Golem Destesi

Oyunda yer alan birbirine benzeyen iki kartın yer aldığı birçok deste görmüş olabilirsiniz. Bu tür destelerde temel hedef aynı türdeki kartlardan maksimum güç almaya çalışmaktır. Burada tanışma fırsatı bulabileceğiniz Golem + Mezarlık + Buz Golemi destesi benzer nitelikleri taşıyan bir destedir.

Devamını Oku »

Mezarlık ve Buz Golemi Destekli Domuz Binicisi Destesi

Son dönemin en popüler destesi olarak bilinen Domuz Binicisi + Mezarlık destesiyle bugün tanışmanızı sağlayacağım. Bu deste kısmen bir döngü destesi olarak ifade edilebilir çünkü kullanım bedeli oldukça düşüktür. Kartları çok iyi bir zamanlama ile kullandığınız zaman rakip kuleye unutamayacağı bir hasar verebilirsiniz.

Devamını Oku »