Son Güncelleme
Anasayfa / Kart Seçimi: Kraliyet Devi

Kart Seçimi: Kraliyet Devi

Yüksek Bedelli Mega Dalkavuk Destesi

Mega Dalkavuk ile tanışma vakti. 7. Arena seviyesinden itibaren elde edilebilen bu kart normal taktiklere çok bir şey kazandırmasa bile kullanım potansiyeline göre çok daha fazlasını ortaya koyabilecek niteliktedir. Özellikle hava saldırı taktiğiyle oynayan oyuncuların işine yarayabilecek bu kart yeri geldiğinde yüksek bedelli destelerde de iş görebilmektedir.

Devamını Oku »

Kraliyet Devli Mega Dalkavuk Destesi

7. Arena seviyesine ulaştıysanız yavaş yavaş kartlarınız arasına Mega Dalkavuk’u ekleyebilirsiniz. Bir hava birliği olan ama hem kara hem hava birliklerine saldırabilen bu kartın niteliksel değerli ortalama düzeydedir. Zırhlı gibi gözükse bile çok fazla dayanıklı değildir ama saldırıları can yakıcı olabilmektedir. Özellikle Kraliyet Devi gibi güçlü kartlarla bir araya getirildiği …

Devamını Oku »

Kraliyet Devi ve Domuz Binicisi İkilisi

Bugünlerde Arena 7 seviyesinde oynayan bir oyuncuysanız bu desteyle sık sık karşılaşmış olabilirsiniz. Birçok oyuncuyu Efsanevi Arena seviyesine çıkartmayı başaran Kraliyet Devi ve Domuz Binicisi ikilisi hızlı kule yıkma ve güçlü savunma avantajıyla ön plana çıkan bir destedir.

Devamını Oku »

Sıradan ve Ender Kartlarla Kraliyet Devi

Arena 7 seviyesinde kullanabileceğiniz bu desteyi aynı zamanda dilerseniz Arena 8 seviyesinde de kullanabilirsiniz. Destenin temel amacı tahmin edebileceğiniz gibi Kraliyet Devi kartından maksimum verim almaktır. Bu destenin en iyi yanı seviye atlatması güç olan Destansı kartlar içermemesidir. Sıradan ve Ender kartlarla Kraliyet Devi destesi sayesinde oyuna ekstra para yatırmak …

Devamını Oku »

Kraliyet Devi Destesi

Arena 8 kartlarından oluşan bu deste sayesinde son dönemlerde oldukça popüler hale dönüşen Kraliyet Devi kartından maksimum verim almanızı sağlayacaktır. Oyundaki birçok savunma binası kartından daha yüksek mesafeye sahip olan Kraliyet Devi ile önünüze çıkan engelleri aşabilir ve oyunlarınızı kazanabilirsiniz!

Devamını Oku »