Son Güncelleme
Anasayfa / Kart Seçimi: Domuz Binicisi

Kart Seçimi: Domuz Binicisi

Dondurma Büyülü Elit Barbarlar Destesi

Dondurma büyüsünün kullanıldığı bu Elit Barbarlar destesi sayesinde doğru zamanlama ile doğru skorlar elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken rakibin hamlelerine dikkat etmek ve Dondurma büyüsünü olabildiğince iyi bir zamanlama ile kullanmaktır. Böylece elinizdeki kartlardan fazlasıyla verim alabilirsiniz.

Devamını Oku »

Efsanevi Kartsız Elit Barbarlar Destesi

Efsanevi kart olmadan bir Elit Barbarlar destesi kullanmak istiyorsanız bu deste size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bu destede herhangi bir efsanevi kalitede kart yer almamaktadır. Dolayısıyla oyuna herhangi bir ücret ödemeden oynayan kişiler bu desteyi kolaylıkla kullanabilirler.

Devamını Oku »

Cehennem Ejderhası Destekli Domuz Binicisi Destesi

Sizlerden gelen yorumlara cevap verebilmek için desteler oluşturmaya ve bulmaya bu ara biraz vakit ayırmak istedim. Bu deste siteyi takip eden oyunculardan birinin isteği üzerine oluşturulmuştur. Destenin işe yarayıp yaramadığını deneme işini size bırakacak olsam bile destenin iyi oyuncular tarafından kullanıldığını eklemeliyim.

Devamını Oku »

Elektro Büyücü Meydan Okuması: Özel Deste

Elektro Büyücü Meydan Okuması kısa süreliğine gerçekleştirilecek bir özel etkinlik meydan okumasıdır. Bu meydan okuma etkinliğinde oyunculara yeni gelecek olan Elektro Büyücü kartı ile bir deste oluşturma imkanı sunulmaktadır. Meydan okumanın kuralları ve genel bilgileri için detaylı bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Devamını Oku »

Üç Silahşor ve Tomruk Destekli Domuz Binicisi Destesi

Birçok desteyle karşılaştım ama böyle çılgınca bir fikri daha önce görmedim. Domuz Binicisi ve Üç Silahşor aynı destede olur mu demeyin çünkü oluyor. Öyle güzel oluyor ki rakibin şaşırmasını sağlayarak oyunu kazanmaya yakın taraf olabiliyorsunuz. Tabi rakipte Tomruk varsa her şey planladığınız gibi olmayabilir.

Devamını Oku »

Mezarlık ve Tomruk Destekli Domuz Binicisi Destesi

Daha önce görmüş olduğunuz Domuz Binicisi ve Buz Golemi kombinasyonlarından oluşan desteleri aklınızdan çıkarın. Bu deste size bambaşka bir oyun deneyimi sunacak. Domuz Binicisi + Mezarlık + Tomruk destesiyle rakibinizi tamamen baskı altında tutabilecek bir stratejiyle oyunlarınızı oynayabileceksiniz.

Devamını Oku »

Elit Barbarlar ve Prenses Destekli Domuz Binicisi Destesi

Bir süre önce oyuna yeni bir kart eklendi ve çok geçmeden tartışma konusu olmayı başardı. Elit Barbarlar kartını pek çok oyuncu Barbarlar kartına alternatif olarak değerlendirse bile işin rengi maalesef öyle değil. Tamamen farklı mekaniklere sahip bu kart size yeni stratejilerin kapısını aralamaktadır.

Devamını Oku »

Mezarlık ve Buz Golemi Destekli Domuz Binicisi Destesi

Son dönemin en popüler destesi olarak bilinen Domuz Binicisi + Mezarlık destesiyle bugün tanışmanızı sağlayacağım. Bu deste kısmen bir döngü destesi olarak ifade edilebilir çünkü kullanım bedeli oldukça düşüktür. Kartları çok iyi bir zamanlama ile kullandığınız zaman rakip kuleye unutamayacağı bir hasar verebilirsiniz.

Devamını Oku »

Mezarlık, Dev ve Domuz Binicisi Taktiği

Mezarlık kartıyla Dev kartını bir araya getirerek rakibi bunaltmaya ve şaşırtmaya hazır mısınız? Bu deste size iki yönlü saldırı yapabilme fırsatını sunacak iyi bir destedir. Bir taraftan Dev ile saldırırken diğer taraftan Domuz Binicisi ile rakibin üstüne giderek skor almaya çalışabilirsiniz.

Devamını Oku »

Mezarlık, Golem ve Domuz Binicisi Taktiği

Mezarlık kartıyla Golem kartının birlikte kullanıldığı sayısız strateji görebilirsiniz. Bu iki kart gerçekten iyi bir kombinasyon oluşturabilmektedir. Bunları destekleyecek kartları bir araya getirmeyi başarmanız durumunda ise galibiyetler ve galibiyet serileriyle tanışabilirsiniz.

Devamını Oku »