Son Güncelleme
Anasayfa / Kart Seçimi: Buz Ruhu

Kart Seçimi: Buz Ruhu

Efsanevi Kartsız Elit Barbarlar ile Golem Destesi

Efsanevi kartı olmayan oyuncular çok zor deste bulmaktadırlar. Efsanevi kartı olan hemen hemen her oyuncu ise bunların hepsini bir deste içerisinde kullanmaya çalışır. Önemli olanın kartlar arasındaki sinerjinin güçlü olmasıdır ve bu deste istenilen niteliği taşımaktadır.

Devamını Oku »

Efsanevi Kartsız Elit Barbarlar Destesi

Efsanevi kart olmadan bir Elit Barbarlar destesi kullanmak istiyorsanız bu deste size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bu destede herhangi bir efsanevi kalitede kart yer almamaktadır. Dolayısıyla oyuna herhangi bir ücret ödemeden oynayan kişiler bu desteyi kolaylıkla kullanabilirler.

Devamını Oku »

Cehennem Ejderhası Destekli Domuz Binicisi Destesi

Sizlerden gelen yorumlara cevap verebilmek için desteler oluşturmaya ve bulmaya bu ara biraz vakit ayırmak istedim. Bu deste siteyi takip eden oyunculardan birinin isteği üzerine oluşturulmuştur. Destenin işe yarayıp yaramadığını deneme işini size bırakacak olsam bile destenin iyi oyuncular tarafından kullanıldığını eklemeliyim.

Devamını Oku »

Elite Barbarlar Döngü Destesi

Elite Barbarlar döngü destesi daha önce birkaç destesini daha paylaşmış olduğum Electr1fy isimli tecrübeli oyuncu tarafından oluşturulmuş bir destedir. Destenin oynanış biçimi olabildiğince sık bir biçimde Elit Barbarlar kullanmaya yöneliktir. Bunu sağlamak için uğraşırken ise düşük bedelli kartlarla savunma yapmaya çalışmanız gerekmektedir.

Devamını Oku »

Madenci ve İksir Toplayıcı Destekli Roket Destesi

Daha önce birçok Roket destesi görmüş olabilirsiniz. Son derece güçlü olan bu kartı çoğu oyuncu sürpriz bir silah olarak kullanabilmektedir. Bu destede kullanım biçimi ise tamamen bu kartı merkeze alıp saldırılar gerçekleştirmek ve Madenci hariç diğer kartlarla savunma yapmak biçimindedir.

Devamını Oku »

Tomruk ve Buz Golemi Destekli X-Yayı Destesi

Bugün sizi popüler bir desteyle tanıştıracağım. Bu destenin merkezinde X-Yayı kartı bulunmaktadır ve son dönemin parlayan yıldızlarından birisidir. Bu kartı Tomruk ve Buz Golemi ile destekleyerek sonuca gitmeye çalışacak bir oyun ortaya koymanız gerekecektir. Bunun için yazmış olduğum aşağıdaki ipuçlarını değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Devamını Oku »

Buz Golemi ve Tomruk Destekli X-Yayı Destesi

Son dönemin en popüler kartlarından biri olan X-Yayı ile oluşturulan çok fazla deste bulamıyor olabilirsiniz. X-Yayı + Buz Golemi + Tomruk destesiyle bu arayışlarınıza son verebilirsiniz. Bu deste savunma anlamında oldukça güçlü bir destedir ve savunmayla oyunu kazanmanızı sağlamaktadır.

Devamını Oku »

Elit Barbarlar ve Prenses Destekli Domuz Binicisi Destesi

Bir süre önce oyuna yeni bir kart eklendi ve çok geçmeden tartışma konusu olmayı başardı. Elit Barbarlar kartını pek çok oyuncu Barbarlar kartına alternatif olarak değerlendirse bile işin rengi maalesef öyle değil. Tamamen farklı mekaniklere sahip bu kart size yeni stratejilerin kapısını aralamaktadır.

Devamını Oku »

Ünlü Surgical Goblin Destesi

Profesyonel bir oyuncunun kullandığı desteyi denemeye hazır mısınız? Bu yazımda Surgical Goblin isimli oyuncunun destesini sizinle paylaşacağım. Bu deste Buz Büyücüsü, Buz Golemi ve Buz Ruhu kartları bir araya getirilmiş savunma anlamında birçok farklı avantajı olan bir destedir.

Devamını Oku »

Buz Golemi Döngü Destesi

Çılgınca bir şey denemeye hazır mısınız? Buz Golemi döngü destesi sayesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Her ne kadar ağır bir kart olsa bile size hamle şansı deneme konusunda ideal olduğundan döngü desteleri içerisinde oldukça işe yaramaktadır. Rakibin saldırılarına karşılık verin, karşı saldırıya geçin ve rakibi bunaltmayı başarın.

Devamını Oku »