Anasayfa / Kart Seçimi: Ateş Ruhları

Kart Seçimi: Ateş Ruhları

Tomruk Destekli Lav Tazısı ve Kıvılcım Destesi

Siteyi takip eden kişilerden gelen deste taleplerine uygun desteler oluşturmaya devam etmekteyim. Bu destede benden istenen Tomruk, Lav Tazısı ve Kıvılcım kartlarının bir arada olduğu bir deste kullanmaktı. Bu tür bir deste oyuncuları fazlasıyla zorlayabilecek olduğundan bu desteyi herkes kolayca kullanamayabilir.

Devamını Oku »

Buz Golemi ve Tomruk Destekli X-Yayı Destesi

Son dönemin en popüler kartlarından biri olan X-Yayı ile oluşturulan çok fazla deste bulamıyor olabilirsiniz. X-Yayı + Buz Golemi + Tomruk destesiyle bu arayışlarınıza son verebilirsiniz. Bu deste savunma anlamında oldukça güçlü bir destedir ve savunmayla oyunu kazanmanızı sağlamaktadır.

Devamını Oku »

Buz Golemi Döngü Destesi

Çılgınca bir şey denemeye hazır mısınız? Buz Golemi döngü destesi sayesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Her ne kadar ağır bir kart olsa bile size hamle şansı deneme konusunda ideal olduğundan döngü desteleri içerisinde oldukça işe yaramaktadır. Rakibin saldırılarına karşılık verin, karşı saldırıya geçin ve rakibi bunaltmayı başarın.

Devamını Oku »

Mezarlık, Mezar Taşı ve Madenci Destesi

Mezarlık ve Madenci destesi son derece avantajlı hamleler yapmanızı sağlayan bir destedir. Savunmanızı olabildiğince güçlü tutmanıza destek olacak bu deste rakibinize geçit vermeyip Madenci ile kule yıkmaya çalışabilirsiniz. Desteyi doğru kullanabildiğiniz sürece etkili sonuçlar almayı başarabilirsiniz.

Devamını Oku »

Yüksek Bedelli Mega Dalkavuk Destesi

Mega Dalkavuk ile tanışma vakti. 7. Arena seviyesinden itibaren elde edilebilen bu kart normal taktiklere çok bir şey kazandırmasa bile kullanım potansiyeline göre çok daha fazlasını ortaya koyabilecek niteliktedir. Özellikle hava saldırı taktiğiyle oynayan oyuncuların işine yarayabilecek bu kart yeri geldiğinde yüksek bedelli destelerde de iş görebilmektedir.

Devamını Oku »

Atıcı ve Dev Kombinasyonu

Atıcı ve Dev kombinasyonu sayesinde yüksek cana sahip olan bir deste oluşturabilir ve rakiplerinize üstünlük sağlamayı başarabiliriz. 8. Arena ve gerekirse 9. Arena seviyesinde kullanabileceğiniz bu deste sayesinde oynaması kolay iyi bir desteye sahip olabilirsiniz.

Devamını Oku »

Çift Prens ve P.E.K.K.A. Stratejisi

Oyundaki en yıkıcı timi oluşturmak için uğraşırken karşınıza çıkacak seçeneklerden birisi olan Çift Prens ve P.E.K.K.A. tercihiyle farklı bir şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Bu deste ile oynamak biraz deneyim gerektirse bile savunmayı başardığınız zaman skor almanız çok şaşırtıcı olmayacaktır. Yüksek hasara sahip kartlarla oluşturulmuş bu deste sayesinde rakiplerinizi baskı altında tutarak …

Devamını Oku »

Minyon Sürüsü Döngü Destesi

7. Arena ve 8. Arena seviyesinde kullanabileceğiniz bu döngü destesi sayesinde her türlü saldırıya karşı kendinizi savunmayı başarabilir ve rakibinizi şaşırtabilirsiniz. Destenin temel amacı olabildiğince hızlı bir biçimde destede döngü sağlamak ve Minyon Sürüsü kullanarak rakibi çaresiz bırakmaktır.

Devamını Oku »