Anasayfa / Clash Royale Taktikleri / İki Kat İksir Meydan Okuması: Efsanevi Kartsız Özel Deste

İki Kat İksir Meydan Okuması: Efsanevi Kartsız Özel Deste

İki Kat İksir Meydan Okuması kısa süreliğine gerçekleştirilecek özel bir turnuva etkinliğidir. Diğer pek çok turnuvanın aksine bu meydan okumada bedava verilmiş bir giriş hakkı bulunmamaktadır. Bu nedenle turnuvada başarılı olmak önemli olduğundan size efsanevi kartın yer almadığı ve herkesin kullanabileceği bir deste tavsiyesinde bulunmayı uygun gördüm.

En başından belirtmek gerekirse bu destede efsanevi kart yer almadığından tüm oyuncular tarafından kolaylıkla kullanılabilecek bir destedir. Elinizde güçlü efsanevi kartlar varsa farklı desteler kullanmayı düşünebilirsiniz. İki Kat İksir Meydan Okuması kapsamında 12 maçın hepsini kazanırsanız 11.000 Altın ve 550 Kart ödül olarak almış olursunuz.

İki Kat İksir Meydan Okuması Destesi

Golem: İksirin su gibi akıp gittiği bir destede bu karttan iyisini bulabilmek zordur. Hızlı bir biçimde kullanabileceğiniz için diğer kartlarla desteklenebilecek en ideal kart konumundadır. Golem kartını her zaman en önde kullanmaya özen göstermeyi unutmamalısınız.

Buz Golemi: Golem kadar dayanıklı değildir ama savunmada işinize yarayacaktır. Rakibin birliklerini durdurmak ve deste döngüsünü hızlı bir biçimde sağlamak için bu kartı kullanabilirsiniz. Bazı durumlarda hiç kullanmadan oyunu bitirebilecek durumda bile olabilirsiniz.

Mezar Taşı: Savunmaya yaptığı katkının yanında bu sefer Golem birliğini takip edecek iskeletlerle size destek olacaktır. Aynı anda hem savunmaya hem saldırıya katkı yapabilen başka bir kart bulmanız biraz zor olabilir. Mezar Taşı kartını fırsat buldukça kullanmalısınız.

Fırın: Birden fazla bina kartının yer aldığı destelerden çok fazla hoşlanmasam bile bu destede büyük bir sinerji vardır. Aslında meydan okuma mücadelelerinde Fırın kartı joker gibidir. Birçok oyuncu onu kullanmak için çaba gösterir ve birçok oyuncu onun sahada yer almasından hoşnut olmaz.

Mega Dalkavuk: Tamamen sahip olduğu düşük kullanım bedeli ve hava savunması potansiyeli nedeniyle seçilmiş bir karttır. Son zamanların gözden düşen kartları arasında yer alması sizi yanıltmasın. Savunmada etkin çözüm olmaya devam ettiği sürece kullanılacaktır.

Zehir: Bu destenin meydan okuma destesi olduğunu unutmayın. Oyuncular sıklıkla hızlı kullanılabilen kartlardan desteler oluşturacaktır ve Zehir bu nedenle fazlasıyla önemli bir karttır. Rakibin birkaç birliğini ve aynı anda binasını etki altında bırakıp sadece savunma bile yapsanız bu desteyle oyun kazanabilirsiniz.

Yıldırım: Meydan okuma destesinin ikinci büyü kartıdır. Bu büyü kartını Golem birliğini korumak için kullanmanız gerekecektir. Rakibiniz ne zaman ortadan kaldırılması kolay ama güçlü kartlar kullanıp Golem birliğini durdurmaya çalışırsa onlara Yıldırım ile cevap verebilirsiniz.

Korumalar: Savunma, savunma ve savunma. Yaptıkları en iyi iş bu ve bu destede onlar olmadan sonuç alabilmeniz çok mümkün değil. Savunma yapıp elinizdeki diğer kartlara zaman kazandırırken en fazla iş doğru bir biçimde kullanılan Korumalar kartına düşmektedir.

İki Kat İksir Meydan Okuması turnuva etkinliğinde kullanabileceğiniz bu efsanevi kartsız deste sayesinde galibiyetten galibiyete koşabilirsiniz. Bu desteyi kullanmak çok zor olmasa bile doğru zamanda doğru kartları savaş alanına sürmeniz gerekmektedir. Bu deste The Rum Ham tarafından hazırlanan videodan alınarak paylaşılmıştır, destenin kullanımına yönelik kısa bir özet yukarıdaki videoda yer almaktadır.

6 Yorum

 1. Merhaba Oduncu, Elektro Büyücü ve Kıvılcım destesi varsa yayınlayabilirmisiniz ben baktım fakat göremedim de

  • Kaan Karadeniz

   Sanırım üçünün yer aldığı bir deste istiyorsunuz. Elektro Büyücü desteleri henüz yayınlanmadı. Denemeler ve araştırmalar sürmektedir. Yakın zamanda yayınlamaya çalışacağız. Daha sonra siteyi tekrar ziyaret edersen çok iyi olur.

 2. Hocam 3 kez kaybettikten sonra daha girmek istemedim sonra normal maç yapayım dedim efsanevi sandık çıktı 7. arenadaydım çok mutluyum isteyen arkadaşlara fotosuuda atabilirm 🙂

  • Kaan Karadeniz

   Tebrik ederim. Sitede yer alan arama kısmını kullanarak aradığın desteye kolayca ulaşabilirsin. Bol şans.

 3. Çaĝatay Hayta

  Bende Elektro büyücü var (süper büyülüden çįktı ve ona uygun bi 7.arena destesi ariyorum hazirlarsanis cok mutlu olurum

  • Kaan Karadeniz

   Kart henüz çok yeni. Benim de elimde Elektro Büyücü bulunuyor ama denemeler vakit alacak. Bu tür bir desteyi hemen hazırlamam pek mümkün değil ama mutlaka hazırlayacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizin klanı açılmıştır. #2889V0V9 kodu ile klana ulaşıp katılım sağlayabilirsiniz.
+