Goblin Fıçısı ve Madenci destekli Elit Barbarlar destesi

Elit Barbarlar kartına alışmayı başarabildiniz mi? Bugün size bu kartı içeren iyi bir deste tanıtacağım. Her ne kadar sınırlı sayıda denemeler yapılmış olsa bile Elit Barbarlar kartından verim alınmasını sağlayan bazı desteler bulunmaktadır. Bu desteleri kullanarak henüz pek çok oyuncunun alışmayı başaramadığı Elit Barbarlar kartıyla daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Goblin Fıçısı + Madenci + Elit Barbarlar kombinasyonuyla oluşturulan bu deste sinsi saldırılar yapmanıza imkan tanıyan iki kart ile güçlendirilmiştir. Elit Barbarlar hızlı bir biçimde rakip kuleye doğru yönelmek için önlerinde yer alan birlikleri temizlerken siz rakip kulelerin arkasından çıkarak saldırılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu desteyle yapabileceğiniz çok farklı saldırı stilleri bulunmaktadır.

Goblin Fıçısı ve Madenci Destekli Elit Barbarlar Destesi

Elit Barbarlar: Bu kartı Barbarlar kartıyla karıştırmamalısınız. Her iki kartın birbirinden farklı kullanım biçimleri bulunmaktadır. Barbarlar biraz daha savunmaya yatkın Elit Barbarlar ise biraz daha hücuma yatkındır. Karşıdan gelen rakipleri diğer kartlarla durdururken Elit Barbarlar ile aynı koridordan karşı saldırıya geçmeyi düşünmelisiniz.

Goblin Fıçısı: Goblin Fıçısı özel bir karttır çünkü sinsi saldırılarda fazlasıyla işe yaramaktadır. Birçok kez oyuncular onları etkisiz hale getirmek için büyü kartlarını kullanmayı düşündükleri için avantaj sağlayabilir ve destede yer alan diğer kartlara yol açabilirsiniz.

Madenci: Madenci bana göre oyunun en kullanışlı kartlarından birisidir. Bir tank olduğu için uzun süre bir kulenin etrafında durabilecek kapasiteye sahiptir. Bu kartı kullandıktan sonra Elit Barbarlar ile saldırıya geçmeniz durumunda rakibi hazırlıksız yakalayabilirsiniz. Hiçbir zaman Goblin Fıçısı ile ikisini aynı karede kullanmamalısınız.

Mezar Taşı: Her destede bir savunma binasına ihtiyacınız olacaktır. Bu destede tercih edilen Mezar Taşı hem birlikleri kendine doğru çekmek hem ortadan kaldırılsa bile ekstra hasar verebilmeye devam etmek için iyi bir karttır. Bu binayı her zaman Kral Kulesi yakınlarında kullanmanız gerekmektedir.

Tomruk: Tomruk savunma konusunda epey avantajlı olmanızı sağlayan ender kartlardan birisidir. Bu kartı kullanırken özellikle birden fazla birliği etki altında bırakmaya özen göstermelisiniz.

Alev Topu: Alev Topu bu deste içerisinde mutlaka ihtiyaç duyacağınız bir karttır. Bunun sebebi rakibin sizi durdurmak için farklı birliklerden yararlanabilecek olması gerçeğidir. Örneğin, Madenci kartına karşı bir Mega Dalkavuk ile karşılaşabilirsiniz.

Prenses: Bu kartın rolü çok büyüktür. Rakibin birliklerine sık sık ama azar azar hasar vermek istiyorsanız ondan iyi savunma kartını biraz zor bulursunuz. Bu kart sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her türlü savunma taktiğini uygulayabilirsiniz. Böylece rakibin hamle şansını kısıtlayabilirsiniz.

Minyonlar: Minyonlar kartı sık sık gücü hafife alınan kartlardan birisidir. En nihayetinde gücü hafife alınan bu birlikler gerekli cevabı savaş alanında savunmaya yapacakları katkıyla vermektedirler. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise sahip olduğunuz birlikleri aynı kare içerisinde çok fazla tutmamaya çalışmaktır. Yoksa rakibiniz bir büyü kartı kullanarak tüm avantajı ele geçirebilir.

Goblin Fıçısı + Madenci + Elit Barbarlar ile sayısız saldırı planının altına imza atabilirsiniz. Elinizde bir değil birden fazla saldırı seçeneğinin olması ve bunların sinsi saldırılar gerçekleştirme konusunda maharetli oluşları elinizi fazlasıyla güçlendirecektir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

  1. Xhaka dedi ki:

    Aynı desteyi minyon sürüsü ile kullanıyorum bence daha etkili

  2. kemal dedi ki:

    abi bnim tomruk yok ne kullanabilirm yerine

  3. Efe IŞIĞIGÜR dedi ki:

    Abi benim prensesim yok onun yerine ne kullanabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir