Efsanevi kartsız Elit Barbarlar destesi

Efsanevi kart olmadan bir Elit Barbarlar destesi kullanmak istiyorsanız bu deste size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bu destede herhangi bir efsanevi kalitede kart yer almamaktadır. Dolayısıyla oyuna herhangi bir ücret ödemeden oynayan kişiler bu desteyi kolaylıkla kullanabilirler.

Bu desteyi kullanışlı hale getirmek istiyorsanız hamlelerinizi en uygun zamanlamayla yapmalısınız. Bu hamleler çoğunlukla Domuz Binicisi veya Elit Barbarlar kartı üzerinden yapılacaktır. Bu iki kartı en iyi şekilde kullanmayı öğrenmek geri kalan tüm maçlarda size yardımcı olacaktır.

Efsanevi Kartsız Domuz Binicisi Destekli Elit Barbarlar

Elit Barbarlar: Aşırı hızlılar ve aşırı güçlüler. Saniyeler içerisinde bir kuleyi yıkabilirler. Rakibiniz bu kartı durdurmayı başaramayacak durumdaysa oyunu kazanmaya yakın taraf siz olursunuz.

Domuz Binicisi: Elit Barbarlar gibi bir kart varken Domuz Binicisi her zaman tehlikelidir. Rakibin kartlarına göre diğer kartlarınızı savunma yönünde kullanmanız çok daha doğru olacaktır. Domuz Binicisi skor almanıza yardımcı olacaktır.

Buz Golemi: Klasik tank kartı olmasına rağmen fazla dayanıklı değildir. Bu destede görevi savunmaya katkı sağlamak veya Domuz Binicisi kartını korumaktır. En uygun zamanlarda bu kartı kullanarak kartlarınızı koruyabilirsiniz.

Okçular: Okçular kartı savunmada son derece etkilidir. Dünyanın en iyi oyuncularından birçoğu dahi şu an savunmada onlardan faydalanmaktadır. Öyleyse destede yer alarak savunmanıza katkı sağlaması gerekmektedir.

Mezar Taşı: Mezar Taşı klasik savunma binasıdır. Diğer bina kartlarının aksine kullanım bedeli daha düşüktür. Bunun yanında en büyük avantajı ortadan kaldırıldıktan sonra dahi etkili olabilmesidir.

Mega Dalkavuk: Son dönemlerde gözden düşen bir kart olmasına rağmen savunmada hala iş yapabilmektedir. Bu kartı en önde sürmeyi düşünmemelisiniz. Eğer rakibin bir kulesini kolayca yıkmış durumdaysanız ikinci kuleyi yıkmak için bu karttan destek alabilirsiniz.

Buz Ruhu: Bu ufak birlik boyutunun aksine son derece kullanışlıdır. Kullanım bedeli düşüktür ve bu destede özellikle Domuz Binicisi kartını koruma gibi bir görevi vardır. Diğer taraftan savunmada zorluk yaşadığınızda bu birlikten yararlanarak rakiplerinizi bir süreliğine durdurabilirsiniz.

Alev Topu: Alev Topu destenin tek büyü kartıdır. Temel kullanım biçimi rakip kuleye ulaşmış olan Domuz Binicisi kartını korumaktır. Ancak yeri geldiğinde nehrin karşı tarafına geçmeye çalışan birden fazla rakip birliği ortadan kaldırmak için bu karttan destek alabilirsiniz.

Efsanevi kartsız Elit Barbarlar destesi sayesinde üst arenalara kolayca çıkabilirsiniz. Deste çok güçlüdür ve nasıl kullanılacağını öğrendiğiniz zaman birçok maç kazanabilirsiniz. İsterseniz Chief Pat tarafından hazırlanmış aşağıdaki videoyu izleyerek bu destenin nasıl kullanıldığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir