Dondurma büyülü Elit Barbarlar destesi

Dondurma büyüsünün kullanıldığı bu Elit Barbarlar destesi sayesinde doğru zamanlama ile doğru skorlar elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken rakibin hamlelerine dikkat etmek ve Dondurma büyüsünü olabildiğince iyi bir zamanlama ile kullanmaktır. Böylece elinizdeki kartlardan fazlasıyla verim alabilirsiniz.

Bu destede yer alan kartlar hem savunma hem saldırı konusunda iyi kartlardır. Hiçbir şekilde savunma konusunda sorun yaşamayacak olduğunuz bu deste doğru saldırı hamleleriyle skora gitmenize yardımcı olmaktadır. Elit Barbarlar işe yaramadığında Domuz Binicisi ile skora gitmeye çalışmak bu nedenle önemlidir.

Dondurucu Elit Barbarlar Destesi

Elit Barbarlar: Bu destede bu kart çift yönlü kullanılmaktadır. Savunma ve saldırı yönünde dilediğiniz gibi bu kartı kullanabilirsiniz. Saldırı yönünde kullanacaksanız rakibin hamlelerini bekleyip Dondurma büyüsünün yardımıyla hedef kuleyi indirmeyi düşünebilirsiniz.

Dondurma: Dondurma büyüsü güçlü bir büyüdür. Rakibi fazlasıyla çaresiz bırakabilecek bu büyü sayesinde saldırılarınızı muazzam bir planla uygulamaya koyabilirsiniz. Diğer taraftan yeri geldiğinde savunmada bu karttan faydalanıp rakibi durdurmayı başarabilirsiniz.

Domuz Binicisi: Elit Barbarlar kartı bir şekilde işinize yaramıyorsa yani rakip bu kartı durdurmayı başarıyorsa Domuz Binicisi kartıyla saldırı planı geliştirmelisiniz. Bu noktada Dondurma büyüsü yine işinize yarayabilir. Sadece aynı koridorda hem Domuz Binicisi hem Elit Barbarlar kullanmamaya özen gösterin.

Okçular: Okçular oyunun savunma anlamında en güçlü kartlarından birisidir. Savunmanızı onlarla güçlü tutmanız gerekmektedir. Geri kalanını ise elinizdeki diğer birlikler halledecektir.

Mega Dalkavuk: Savunma konusunda yardım alabileceğiniz bir diğer karttır. En uygun kullanım durumlarında sonuç veren bu kart sayesinde savunmanızı güçlü kılabilirsiniz. Yeri geldiğinde rakibi şaşırtacak bu kartı saldırı yönünde de kullanabilirsiniz.

Top: Destenin savunma binasıdır. Bu savunma binası sayesinde rakibin uygulayacağı anlık saldırı stratejilerini boşa çıkarabilirsiniz. Bu destede diğer savunma binaları çok işe yaramaz çünkü aynı kullanım bedeline sahip diğer bina kartları çok daha dayanıksızdır.

Tomruk: Tomruk bu destenin ikinci büyü kartıdır. En az diğer büyü kartları kadar kullanışlı olan bu kart efsanevi kalitede olduğu için kartlarınız arasında yer almayabilir. Bu durumda yerine Çarpma büyüsünü kullanmayı düşünebilirsiniz.

Alev Topu: Destenin üçüncü büyü kartıdır. Bu kart ile rakibin saldırı planlarını anında yok edebilirsiniz. Yapmanız gereken zamanlamayı iyi ayarlamak ve aynı anda birkaç hedefi etki altında bırakmaktır.

Dondurma büyüsü ile güçlendirilmiş olan bu Elit Barbarlar destesi sayesinde rakiplerinizi çaresiz bırakabilecek saldırılar gerçekleştirebilirsiniz. Bu destenin en kötü yanı ise kazanma şansınızı iyi zamanlamaların eline bırakmasıdır. Bu destenin nasıl kullanılacağını öğrenmek istiyorsanız Ash tarafından hazırlanmış yukarıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

8 Cevaplar

 1. Mlml dedi ki:

  Çarpma dışında abi varmı demek istedim hocam

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef, belki Ateş Ruhları veya İskeletler denenebilir ama aynı etkiyi yaratmayacaktır.

 2. Mlml dedi ki:

  Tomruk yerine kullanılacak kart varmı hocam

 3. Domuz Binicisi dedi ki:

  Selam hocam okçular yerine silahşör kullanabilir miyim okçuların seviyesi düşük de o yüzden dedim?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Selam, bunu yaparsanız iksir maliyetini yükseltmiş olursunuz. Eğer elinizde Prenses varsa onu kullanın yoksa Silahşor kullanabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir