Anasayfa / Clash Royale Taktikleri / Clash Royale Turnuvaları Faydalı İpuçları

Clash Royale Turnuvaları Faydalı İpuçları

Clash Royale turnuvaları faydalı ipuçları sayesinde turnuvalarda daha iyi sıralamalara sahip olabilir ve daha iyi ödüller kazanabilirsiniz. Turnuvalar kullandığınız destelere göre sonuçlar alabileceğiniz yerlerdir. Bu nedenle desteler iyi olmalı ve bunun yanında destelerde yer alan kartların seviyesi yüksek olmalıdır.

Clash Royale Turnuvaları Faydalı İpuçları

Clash Royale turnuvaları kabiliyet gerektiren müsabakalarla dolu bir alandır. Bu sebepten ötürü öncelikle yeteneğinizi konuşturabileceğiniz bir desteye sahip olmanız gerekir. Aşağıda yer alan turnuva ipuçları sayesinde turnuvalarda biraz daha yüksek sıralamalara sahip olabilirsiniz.

1. Tartışmasız bir biçimde kullandığınız deste iyi olmalıdır. Arkadaşlarınız ile dostluk maçları yapmalı veya normal maçlarda desteyi denemelisiniz. Turnuva boyunca tek bir desteye bağlı kalarak oynamak daha doğrudur. İvme kazandığınız zaman maçları kazanmanız çok kolay olacaktır.

2. Sürekli olarak kaybediyorsanız ara verin ve sakinleşmeye çalışın. Sinir bozucu bir biçimde oyun kaybettikten sonra tekrar maç aramaya çalışmak yeni bir maç kaybının gelmesine yol açacaktır. Aynı zamanda sürekli olarak oyunu oynamaya devam ederseniz belirli bir süre sonra yorulmaya başlarsınız ve bu sizi zihinsel olarak fazlasıyla yoracak bir durumdur.

3. Büyü kartlarının kulelere verdiği hasarı aklınızda çalışın. Eğer aklınızda tutamıyorsanız büyü kartının üzerine basılı tutarak ne kadar hasar verdiğini görün. Pek çok oyuncu oyunun son kısmında savunmaya yönelik oynayarak büyü kartları aracılığıyla oyunu kazanmaya çalışır. Turnuva maçlarında kulelerin canları her şey daha önemlidir.

4. Rakibin kartlarının ne olduğunu hatırlamak önemlidir. Rakibiniz en önemli kartını oyunun son kısımlarına saklıyor olabilir. Bu sizi hataya sürükleyecektir çünkü elinizdeki kartları gördüğünüz kartlara göre kullanmaya çalışırsınız. Bu durumda rakip sizi savunmasız yakalayarak maçı kazanabilir.

5. Rakibin bir kulesini yıkmayı başardıktan sonra diğer kuleyi yıkmaya değil savunmaya çalışın. Bir kuleyi yıkıp kendi sahip olduğunuz kuleleri savunmak çok daha kolaydır. Bu oyunu size kazandırmak için yeterli olacaktır. Aşırı stres yapmadan oyunu oynamaya çalışmalı ve savunmanızı güçlendirmelisiniz.

Turnuva maçlarında oynadığınız ilk oyun her zaman kolay olacaktır. İlerleyen zamanlarda ise oynayacağınız maçlar çok daha zor olacaktır. Özellikle her şeyi not ederek oynamaya alışkın oyuncular için kullandığınız desteyi tanımlamaları işinizi zorlaştıracaktır. Turnuva maçları normal maçlardan daha ciddi maçlardır. Bunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Clash Royale turnuva maçları için aklınıza gelen faydalı bilgileri yorum yaparak paylaşabilir ve dilerseniz turnuvalar hakkında sorularınızı yorum yaparak bana ulaştırabilirsiniz. Keyif oyunlar!

2 Yorum

  1. Çoh hoş bir Konu olmuş canı gönülden tebrek ediyrem qardaşım ellerın dart görmesin Azərbaycandan turk qardaşlarıma selamlar ben Resul Mesulov

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizin klanı açılmıştır. #2889V0V9 kodu ile klana ulaşıp katılım sağlayabilirsiniz.
+