Kategori: Clash Royale Taktikleri


4

5. arenaya nasıl çıkabilirim?

4. arenadan 5. arenaya nasıl çıkarım? Oyunun bu seviyelerinden itibaren daha farklı kombinasyonlar görmeye başlayacaksın. Burada bahsettiğim ipuçlarından yararlanarak 4. arenada çok fazla takılı kalmadan 5. arenaya çıkabilirsin. 4. arenadan hızlı bir biçimde kurtulmak istiyorsan yapman gereken uygun kartlardan oluşan bir deste kullanmaktır.

7

Büyülü Okçu Çekilişli Mücadelesi rehberi

Büyülü Okçu Çekilişli Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak Büyülü Okçu kartı dahil sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

0

4. arenaya nasıl çıkabilirim?

3. arenadan 4. arenaya nasıl çıkarım? Oyunun bu seviyelerinden itibaren daha farklı kombinasyonlar görmeye başlayacaksın. Burada bahsettiğim ipuçlarından yararlanarak 3. arenada çok fazla takılı kalmadan 4. arenaya çıkabilirsin. 3. arenadan hızlı bir biçimde kurtulmak istiyorsan yapman gereken uygun kartlardan oluşan bir deste kullanmaktır.

0

Yeni Ay Yılı Mücadelesi rehberi

Yeni Ay Yılı Mücadelesi etkinliğinde maksimum galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda maksimum galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

6

3. arenaya nasıl çıkabilirim?

2. arenadan 3. arenaya nasıl çıkarım? Oyunda bu seviyelerde takılmak çok sık yaşanan bir durum olmasa bile 2. arenada takılı kaldıysan burada bahsettiğim ipuçlarından yararlanabilirsin. 2. arenadan hızlı bir biçimde kurtulmak istiyorsan yapman gereken uygun kartlardan oluşan bir deste kullanmaktır.

8

2. arenaya nasıl çıkabilirim?

1. arenadan 2. arenaya nasıl çıkarım? Oyuna yeni başlamış biriysen ve bir süre bu arenada mücadele etmene rağmen bir üst seviyeye çıkmayı başaramamış durumdaysan sana bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım. 1. arenadan hızlı bir biçimde kurtulmak istiyorsan yapman gereken uygun kartlardan oluşan bir deste kullanmaktır.

4

YouTuber Mücadelesi rehberi

YouTuber Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

10

2’ye 2 Mücadele rehberi

2’ye 2 Mücadele etkinliğinde 9 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 9 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin. En başından belirtmem...

24

Efsanevi Mücadele rehberi

Efsanevi Mücadele etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin. En başından belirtmem gerekirse...

2

Modern Royale rehberi

Modern Royale etkinliğinde 6 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 6 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin. En başından belirtmem gerekirse...