Son Güncelleme
Anasayfa / Clash Royale Taktikleri

Clash Royale Taktikleri

Koçbaşı Mücadelesi: Efsanevi Kartsız Özel Deste

Koçbaşı Mücadelesi kısa süreliğine gerçekleştirilecek özel bir turnuva etkinliğidir. Bu turnuvada ücretsiz giriş hakkı bulunduğundan pek çok oyuncu Koçbaşı kartını açmak için bir fırsata sahip olabilmektedir. Bu turnuvada başarılı olmak istiyorsanız size efsanevi kartın yer almadığı ve herkesin kullanabileceği bir deste tavsiyesinde bulunmayı uygun gördüm. En başından belirtmek gerekirse bu …

Devamını Oku »

İki Kat İksir Meydan Okuması: Efsanevi Kartsız Özel Deste

İki Kat İksir Meydan Okuması kısa süreliğine gerçekleştirilecek özel bir turnuva etkinliğidir. Diğer pek çok turnuvanın aksine bu meydan okumada bedava verilmiş bir giriş hakkı bulunmamaktadır. Bu nedenle turnuvada başarılı olmak önemli olduğundan size efsanevi kartın yer almadığı ve herkesin kullanabileceği bir deste tavsiyesinde bulunmayı uygun gördüm.

Devamını Oku »

Sandıklardan Efsanevi Kart Çıkma Şansı

Efsanevi kart konusunda çok fazla soru aldığım için bu konuda bildiğim ve bulduğum her şeyi paylaşmaya devam edeceğim. Bazı oyuncular arena seviyelerine aldırmadan efsanevi kart düşmesini bekledikleri için oyundan çok kolay bir biçimde vazgeçme yoluna gitmekteler. Onları bu yazıyı okumaya ve arena seviyelerine göre sandıklardan efsanevi kart düşme oranını öğrenmelerini …

Devamını Oku »

Ücretsiz Sandıktan Efsanevi Kart Düşürme Rehberi

Ücretsiz efsanevi kart sahibi olmaya hazır ol. Evet, yanlış duymadın artık senin de bir efsanevi kartın olacak. Son zamanlarda birçok oyuncudan aynı soruları alıyoruz ve artık bu konuda araştırmalarımızı yazıya dökme vaktinin geldiğine inanıyoruz. Başlamaya hazır mısın?

Devamını Oku »

Elektro Büyücü Meydan Okuması: Özel Deste

Elektro Büyücü Meydan Okuması kısa süreliğine gerçekleştirilecek bir özel etkinlik meydan okumasıdır. Bu meydan okuma etkinliğinde oyunculara yeni gelecek olan Elektro Büyücü kartı ile bir deste oluşturma imkanı sunulmaktadır. Meydan okumanın kuralları ve genel bilgileri için detaylı bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Devamını Oku »

Elit Barbarlar Temel İpuçları

Elit Barbarlar, Kraliyet Arenası seviyesinden itibaren alınabilen bir Sıradan karttır. Bu kartta iki adet zırhlı Barbar yer almaktadır. Bu Barbarlar yüksek cana, yüksek hasar miktarına ve yüksek hareket hızına sahiptirler. Bir şekilde çağrışım yapması için Clash of Clans oyununda yer alan 6. seviye Barbarları düşünebilirsiniz. Elit Barbarlar oyundaki en pahalı …

Devamını Oku »

Kartları Avantajlı Değerlendirme Rehberi

Clash Royale oynarken kartlar ve onların seviyeleri sizleri belirli avantajlarla buluşturabilir. Oyunun İksir yönetimi ve İksir avantajını ele geçirmeyle ilgili olduğunu düşünürseniz kart seviyelerini her zaman dikkate almanın önemli olduğunu gayet iyi anlayabilirsiniz. Bu rehberde kart seviyeleri ve onların kullanımlarında size avantajlar sunacak değerlendirmelerle tanışacaksınız.

Devamını Oku »

Atıcı Kartı Temel İpuçları

Atıcı kartı oyuna yeni bir soluk getiren ve özellikle Dev’in arkasına gizlenmiş kartlarla strateji oluşturan oyuncuları zor durumda bırakabilecek önemli bir karttır. Bu kartı kullanmayı bildiğiniz sürece sıkıntı yaşamakta olduğunuz destelere karşı yeni bir strateji geliştirebilirsiniz. Atıcı kartı temel ipuçları sayesinde öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku »