Anasayfa / Clash Royale Güncellemeleri

Clash Royale Güncellemeleri

Clash Royale 1.7.0 Güncellemesi

Clash Royale 1.7.0 versiyonunda yeni kartlar ve yeni özellikler yer almaktadır. 4 yeni kartın oyuna ekleneceği, Klan Sandığı ve Destansı kart bağışlama gibi özelliklerin bulunduğu güncelleme aynı zamanda bir dizi dengeleme değişikliği içermektedir. Dengeleme değişikliklerinin oyuna nasıl etki edeceğini öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Devamını Oku »

Clash Royale 1.6.0 Yama Notları

Clash Royale’in 1.6.0 versiyonuna ait yama notları aşağıda paylaşılmıştır. Yama notları olabildiğince açık bir biçimde yazılmış ve gelen yeniliklerle ilgili detaylı bilgilere değinilmeye çalışılmıştır. Bazı yamalarda resmi olarak açıklanmayan değişiklikler olabilmektedir. Bu değişiklikleri burada yer alan yama notlarında bulabilirsiniz.

Devamını Oku »

Clash Royale 1.5.0 Yama Notları

Clash Royale’in 1.5.0 versiyonu kapsamında yayınlanan güncellemeler detaylı bir biçimde aşağıda paylaşılmıştır. Her yama notunun olabildiğince açıklayıcı bir biçimde yazılmasına özen gösterilmiştir.

Devamını Oku »

Clash Royale 1.4.1 Yama Notları

Clash Royale’in 1.4.1 versiyonu kapsamında yayınlanan güncellemelere ait notlara detaylı bir biçimde göz atabilirsiniz. Her yama notu olabildiğince açıklayıcı bir biçimde yazılmıştır.

Devamını Oku »

Clash Royale 1.4.0 Yama Notları

Clash Royale’in 1.4.0 versiyonu kapsamında yayımlanan güncellemelere ait notların tamamına aşağıdan ayrıntılı bir biçimde erişebilirsiniz. Her yama notu oldukça açıklayıcı bir biçimde yazılmıştır.

Devamını Oku »

Clash Royale 1.3.2 Yama Notları

Clash Royale’in 1.3.2 versiyonu kapsamında yayınlanan güncellemelere ait notların tamamı aşağıda yer almaktadır. Her yama notu olabildiğince açıklayıcı bir biçimde yazılmıştır.

Devamını Oku »

Clash Royale 1.2.2 Yama Notları

Clash Royale’in 1.2.2 versiyonu kapsamında yayınlanan güncellemelere ait notların tamamı aşağıda yer almaktadır. Her yama notu olabildiğince açıklayıcı biçimde yazılmıştır.

Devamını Oku »
Sitemizin klanı açılmıştır. #2889V0V9 kodu ile klana ulaşıp katılım sağlayabilirsiniz.
+