Kategori: Clash Royale Güncellemeleri

0

Clash Royale 1.7.0 Güncellemesi

Clash Royale 1.7.0 versiyonunda yeni kartlar ve yeni özellikler yer almaktadır. 4 yeni kartın oyuna ekleneceği, Klan Sandığı ve Destansı kart bağışlama gibi özelliklerin bulunduğu güncelleme aynı zamanda bir dizi dengeleme değişikliği içermektedir. Dengeleme...

0

Clash Royale 1.6.0 Yama Notları

Clash Royale’in 1.6.0 versiyonuna ait yama notları aşağıda paylaşılmıştır. Yama notları olabildiğince açık bir biçimde yazılmış ve gelen yeniliklerle ilgili detaylı bilgilere değinilmeye çalışılmıştır. Bazı yamalarda resmi olarak açıklanmayan değişiklikler olabilmektedir. Bu değişiklikleri burada...

0

Clash Royale 1.5.0 Yama Notları

Clash Royale’in 1.5.0 versiyonu kapsamında yayınlanan güncellemeler detaylı bir biçimde aşağıda paylaşılmıştır. Her yama notunun olabildiğince açıklayıcı bir biçimde yazılmasına özen gösterilmiştir.

2

Clash Royale 1.4.1 Yama Notları

Clash Royale’in 1.4.1 versiyonu kapsamında yayınlanan güncellemelere ait notlara detaylı bir biçimde göz atabilirsiniz. Her yama notu olabildiğince açıklayıcı bir biçimde yazılmıştır.

0

Clash Royale 1.4.0 Yama Notları

Clash Royale’in 1.4.0 versiyonu kapsamında yayımlanan güncellemelere ait notların tamamına aşağıdan ayrıntılı bir biçimde erişebilirsiniz. Her yama notu oldukça açıklayıcı bir biçimde yazılmıştır.

+