Bombalayan Dev destesi

Oyuna yeni başlayanlara merhaba! Bombalayan Dev destesi ile tanışın. Bu deste iki farklı kartın etkili bir biçimde kullanılmasıyla sonuç verebilecek bir destedir. Oyuna yeni başlayan birisi olarak elinizde bulunan fırsatlardan herhangi birisini değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Bu deste önünüze gelen fırsatlardan birisidir.

Bombalayan Dev destesi, Dev ve Bombacı kartlarının etkili kullanımıyla faydalanabileceğiniz bir destedir. Yapmanız gereken gayet basittir. Dev birliğini önden yollamalı ve rakibin onu durdurmaya gelen birliklerini Bombacı ile avlamaya çalışmalısınız. Gerek duyduğunuzda ise destede yer alan diğer kartlarla bu ikiliye yardımcı olabilirsiniz.

Bombalayan Dev Destesi

Alev Topu: Alev Topu kartı oyunun en etkili büyü kartlarından birisidir. Anlık hasar verdiği için sizi tehdit edebilecek birkaç birliği ortadan kaldırmak için bu büyüden faydalanmayı düşünebilirsiniz. Bu kartı boş yere kullandığınız zaman rakibin sizi cezalandırabileceğini unutmamalısınız.

Bombacı: Biraz uzaktan vurabilen ve aynı zamanda alan hasarı verebilen bir karttır. Önünde herhangi bir tank olduğunda etkili olabilmektedir. Savunmada faydalı işler yapabilir. Tek önemli yanı ise etkinliğini büyük ölçüde doğru kullanım zamanına borçlu olmasıdır. Yanlış zamanda kullanıldığında hemen öldürülebildiği için fazla etkili olamayabilir.

Dev: Dev ilk seviyelerden son seviyelere kadar birçok farklı arena seviyesinde kullanabileceğiniz bir tanktır. Canı çok yüksektir ama yavaş hareket eder. Doğrudan binaları hedef alır. Bazı oyuncular bu kartın dikkatini dağıtarak onun yönünü değiştirmeyi düşünebilirler. Kuleye ulaşmış bir Dev fazlasıyla iyi hasar verebilmektedir.

Goblinler: Yeşil küçük birliklerdir. Ellerinde bıçaklar vardır ve hızlı saldırı yaparlar. Savunmada onlara düşen görev çok büyüktür. Rakibin gelen birliklerinin dikkatini dağıtmak için faydalanacağınız bu birlikler yeri geldiğinde gitti denilen oyunu kazanmanızı sağlayabilirler.

Oklar: Destede yer alan ikinci büyü kartıdır. Her ne kadar bu seviyelerde bir destede iki büyü kartı kullanmak çok mantıklı olmasa bile bu sefer ihtiyacınız olabilir. Rakip üzerinize canı az olan birçok farklı birlikle geldiği zaman Oklar büyüsünü kullanarak onlara en iyi şekilde karşılık verebilirsiniz.

Okçular: Bu garip pembe saçlı okçular çok büyük işler yapmazlar ama onlara verilen görevleri yerine getirmeyi başarırlar. Son derece titiz çalışırlar. Saldırı hızları düşüktür ama hasarları iyidir. Savunmada onlardan en iyi şekilde faydalanmanız gerekir.

Silahşor: Oyunun en önemli kartlarından birisidir. Saniye başına verdiği hasar diğer hiçbir kartta yoktur. Hayatta kaldığı sürece size maksimum verim sunar. Sunduğu bu verimlilik sayesinde her destede kendisine yer bulabilmektedir.

Yavru Ejderha: Destenin ikinci tank birliğidir. Elinizde Dev olmadığı zaman gelen saldırıları karşılamak için Yavru Ejderha kartından faydalanabilirsiniz. Canı yüksek olduğu için dayanıklıdır. Kulelere yakın kullanıldığı zaman rakip birliklerin dikkatini dağıtır ve size vakit kazandırabilir.

Bombalayan Dev destesini kullanmakta başlangıç aşamasında zorlanabilirsiniz. Bu desteyi kullanırken zamanlama çok önemli olduğu için birkaç oyundan sonra alışmanız söz konusu olacaktır. Ayrıca dilerseniz sadece Dev ve Bombacı kombinasyonu ile değil Dev ve Silahşor veya Dev ve Yavru Ejderha kombinasyonlarıyla saldırı düzenleyebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir