Anasayfa / 10. Arena Desteleri / Dev ve Balon İkilisi

Dev ve Balon İkilisi

Yüksek seviyeli oyuncularla mücadele etmenizi sağlayacak iyi bir 3. Arena destesine mi ihtiyacınız var? Balon ve Dev ikilisinden oluşan bu deste size uzun zamandır aradığınız desteyi bulmanız konusunda yardımcı olacak ve daha üst seviyelere çıkmanızı sağlayacaktır.

İşe yaran birçok Balon destesinin içerisinde nedense hep Efsanevi kalitede kartlar yer alır. Bu kartlara sahip olmayan oyuncular ise farklı arayışlar içerisine girer. Artık bu arayışlara son vermenin zamanı geldi. 3. Arena seviyesinde kullanılabilecek ve hızlı bir biçimde sizi yukarıya taşıyabilecek bir desteyle tanışmaya hazırlanın!

Kullanımı Basit Dev ve Balon Destesi

Balon: Destenin ana karakteridir. Hedefe ulaştığında sonuç almanızı sağlar. En büyük düşmanı hiç kuşkusuz Buz Büyücüsü olarak bilinir. Yavaşlaması tüm etkisini yitirmesine neden olur. Ne olursa olsun bu kartı korumalısınız.

Dev: Büyük taktiklerin adamıdır. Destede kendisine biçilen rol tank olmaktır ve uygun şekilde kullanıldığı zaman Balon birliğine yol açmayı başarabilmektedir.

İskeletler: Her ne kadar güçsüz gözükseler bile etrafını sardıkları birlikleri ortadan kaldırmak için ideal seçim olma özelliğini taşırlar. Yapmanız gereken kullanırken doğru zamanlama gerçekleştirmeye özen göstermektir.

Oklar: En önemli kartlardan birisidir. Balon hedefe doğru giderken rakibiniz onu durdurmak için elinden geleni yapacaktır. Bu büyük kartının uygun kullanımı sayesinde Balon birliğinin büyük düşmanı olan dayanıksız birlikleri hızlıca ortadan kaldırabilirsiniz.

Barbarlar: Barbarlar için söylenecek çok fazla şey yok. Oyundaki en iyi savunma kartlarından birisidir. Birkaç vuruşta her birliği ortadan kaldırabilen yapıları en büyük avantajlarıdır. En büyük dezavantajı ise alan hasarına karşı dayanıksız olmalarıdır.

Silahşor: Oyundaki çok yönlü kartlardan birisidir. Hatta bu açıdan en güçlüsüdür. Yapmanız gereken doğru zamanda bu birliği kullanarak savunmayı en sert bir biçimde sıkı tutmayı başarmaktır.

Alev Topu: Bazen Oklar yetersiz kalabilir. İşte bu tür durumlarda Alev Topu büyü kartına başvurmanız en uygun seçim olacaktır. Kartlar arası seviye farklarını ihmal etmediğiniz sürece bir taşla iki kuş vurmayı başarabilirsiniz.

Top: Bu seviyede destede ihtiyacınız olacak en önemli bina kartlarından birisi Top kartıdır. Bu kart ile savunmanızı güçlendirebilir ve rakibin karşı saldırılarına engel olabilirsiniz.

Balon ve Dev destesinin kullanımı oldukça basittir. Dev önden gitmeli ve onu Balon takip etmelidir. Amacınız her zaman Balon birliğini korumak ve onu hedefe ulaştırmak olmak durumundadır. Destede yer alan kartların her birisi bunu yapmanızı sağlayacak kadar kullanışlıdır.

Balon ve Dev ikilisinden oluşan bu deste hakkında sorularınızı ve fikirlerinizi yorum yaparak bana ulaştırabilirsiniz. Keyifli oyunlar!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizin klanı açılmıştır. #2889V0V9 kodu ile klana ulaşıp katılım sağlayabilirsiniz.
+