Anasayfa / 10. Arena Desteleri / Dev Karşı Saldırı Destesi

Dev Karşı Saldırı Destesi

Oyuna yeni başladınız ama hangi desteyi kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız endişe etmeyin. Sizin için bu Dev destesi fazlasıyla yeterli olacaktır. Bu deste özellikle oyuna para yatırmak istemeyen ama yüksek seviyelere ulaşmak isteyen oyuncular için idealdir.

Bu deste her seviyede işe yarayabilmektedir ama en büyük özelliği ilk seviyelerden itibaren kullanılabilecek olmasıdır. Herhangi bir Efsanevi seviyede kartın olmaması desteyi herkes tarafından kullanılır hale getirmektedir. Bu desteyle üst seviyelere yükselmek mümkündür.

Dev Karşı Saldırı Destesi

Dev: Yavaş ilerliyor olmasına rağmen yüksek canı ve hasar miktarı sayesinde kullanışlı olmaktadır. Büyük saldırıların en önemli kahramanlarından birisidir. Arkasında yer alan birliklerle amacınıza ulaşabilirsiniz.

Cadı: Cadı, Dev ile bir araya getirildiği zaman iyi bir ikili olmaktadır. Yapmanız gereken Dev’in arkasından bu birliği göndermektir.

Silahşor: Destenin en önemli kartlarından birisidir. Hem savunma hem saldırı açısından size yardımcı olabilir. Menzilli bir birlik olması nedeniyle özellikle savunma konusunda size yardımcı olacaktır.

Alev Topu: Alev Topu kullanışlı bir karttır. Rakibinizin kullanıldığı birliklere karşılık verebilmek için ihtiyacınız olacaktır. Özellikle kullanılan birkaç farklı birliği ortadan kaldırmak için elverişlidir.

Oklar: Her ne kadar iki farklı büyü kartını destede bulundurmak biraz riskli olsa bile bu karta her seviyede ihtiyacınız olacaktır. Rakibin kullanacağı düşük canlı birlikleri hızlıca ortadan kaldırmanız için son derece kullanışlıdır.

İskeletler: Savunma konusunda ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Kullanım bedelinin düşük olması nedeniyle ideal bir seçimdir.

Barbarlar: Oyundaki en iyi savunma kartlarından birisidir. Ortalama düzeyde özellikleri sayesinde işinize fazlasıyla yarayacaktır. En önemlisi karşı saldırı gerçekleştirme konusunda bu karttan iyisi yoktur.

Bomba Kulesi: Her ne olursa olsun destede bir bina kartına yer vermeniz gerekir. Bomba Kulesi bu ihtiyacınızı karşılayacak en ideal karttır. Özellikle düşük seviyelerde buna ihtiyacınız olacaktır.

Bu deste karşı saldırı üzerine kurulu bir destedir. Öncelikle savunmayı düşünmeli ve ardından karşı saldırı gerçekleştirerek maçı kazanmayı başarmalısınız. Bunun yavaş sonuç getirecek bir deste olduğunu unutmamalısınız. Güvenli oyunu tercih etmeli ve sabırlı olmalısınız.

Dev karşı saldırı destesi hakkında düşüncelerinizi ve varsa sorularınızı yorum yaparak bana ulaştırabilirsiniz. Keyifli oyunlar!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir