Amatör Ruhlu Dev destesi

Yeni başlayan oyunculara merhaba! İlk seviyelerde kendinize uygun bir deste bulamamaktan yakınıyor olabilirsiniz. Sınırlı miktarda seçeneğinizin olması sizi üzmesin. Amatör ruhlu Dev ile bir üst seviyeye ulaşmayı başarabilirsiniz. Bir üst seviyede yeni kartlara sahip olacağınız için mevcut kartlarınızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Bu destenin en önemli kartı hiç kuşkusuz Dev. Bu kartı önden gönderip ardından Silahşor veya Bombacı ile destekleme yaparak rakibin kulesine yaklaşmayı başarabilirsiniz. Gerektiğinde Goblin Kulübesi kartından faydalanarak savunma ve saldırı etkinliğinizi yükseltebilirsiniz.

Amatör Ruhlu Dev Destesi

Alev Topu: Size bir sır vereyim. Bu kartı her arena seviyesinde görebilirsiniz. Oyunun en etkili büyü kartlarından birisidir. Aynı anda birkaç birliği anında ortadan kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte canı az kalmış olan kuleleri indirmek için bu büyüden faydalanabilirsiniz.

Bombacı: Alan hasarı veren bu birliği nehre yakın kullandığınız zaman oradan aynı anda geçmeye çalışan birlikleri hedef alabilirsiniz. Bu seviyede çok fazla çoklu birlik görebileceğiniz için bu karta fazlasıyla ihtiyacınız olacaktır. Dev birliğini korumak için en uygun destek kartlarından birisidir.

Dev: Destenin ana karakteridir. Amatör ruhlu dediğime bakmayın o desteye kazandırmak istediğim bir sıfattı. Dev birliğini kullanıyorsanız onu yalnız bırakmamalısınız. Kuleye ulaşmasını sağlamanız gerektiğinden ardından bir veya iki birlik daha göndererek yolunu açmalı ve görevini tamamlamasını sağlamalısınız.

Goblin Kulübesi: Saldırı ve savunma konusunda her ikisini yapabilecek önemli bir bina kartıdır. En yüksek olasılıkla Dev birliğinin arkasına biriken Mızraklı Goblinler ile yavaş yavaş hasar verme fırsatını elinize geçirmiş olursunuz. Ayrıca haritanın orta alanında kulelere yakın kullandığınız zaman rakibin Dev kartını o alana doğru çekebilirsiniz.

İskelet Ordusu: Oldukça dayanıksız olan bu ordu rakibin birliklerini ortadan kaldırmakta hızlıdır. Rakip Prens kullanırsa bu kart oldukça işinize yarar. Aynı şekilde rakip Mini P.E.K.K.A. gibi fazla hasar veren bir kart kullandığında onu kuleye yaklaştırmamak için savunmayı bu kartla yapabilirsiniz.

Silahşor: Oyunun en iyi hasar veren birliklerinden biriyle tanışın. Dev ile kombinasyon halinde kullanıldığı zaman bu kart son derece can yakabilmektedir. Saldırıda kullanılabildiği gibi savunma yönünde de kullanılabilir. Menzilli vuruşlara sahip olduğu için her konuda size avantaj sunacaktır.

Şövalye: Dev kadar canı yüksek olmasa bile ortalama değerleriyle kullanışlı bir karttır. Dev bir koridordan ilerlerken bu kartı diğer koridordan kullanarak rakibi çaresiz bırakabilirsiniz. Bazı oyuncular tüm kartları bir araya yığmayı severler ama bu daima kullanışlı olmayabilir.

Valkür: Alan hasarı veren bir diğer önemli karttır. Aynı zamanda dayanıklı olmasından ötürü saldırılarda kullanılabilir. Tavsiyem bu kartı savunma yönünde kullanmaya özen göstermeniz yönünde. Rakip İskelet Ordusu, Goblinler veya Mızraklı Goblinler kullandığında bu kartla anında karşılık verebilirsiniz.

Amatör ruhlu Dev destesi yeni başlayanların kullanılabileceği güzel bir destedir. İksir bedeli belki yeni oyuncular için çok uygun olmayabilir ama sabırlı bir biçimde kullanıldığında sizi 2. Arena seviyesine kadar götürecektir. Yapmanız gereken doğru hamle zamanlarını beklemektir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir