Kategori: 9. Arena Desteleri

pekka koçbaşı haydut elektro büyücü cellat zehir kasırga çarpma destesi 2

Koçbaşı, Haydut ve P.E.K.K.A. destesi

Koçbaşı, Haydut ve P.E.K.K.A. kartlarıyla oluşturulan bu desteyle kaliteli bir P.E.K.K.A. destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı P.E.K.K.A. olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 9. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

pekka madenci elektro büyücü cellat kara prens zehir kasırga çarpma destesi 10

Madenci, Elektro Büyücü ve P.E.K.K.A. destesi (v2)

Madenci, Elektro Büyücü, Cellat ve P.E.K.K.A. ile oluşturulan bu deste ile oldukça keyifli bir P.E.K.K.A. destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı P.E.K.K.A. olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 9. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

pekka haydut kıvılcım büyücü elektro büyücü cellat alev topu kasırga çarpma destesi 2

Kıvılcım, Elektro Büyücü ve P.E.K.K.A. destesi (v2)

Kıvılcım, Elektro Büyücü, Haydut ve P.E.K.K.A. ile oluşturulmuş bu deste ile etkili bir P.E.K.K.A. destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı P.E.K.K.A. olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 9. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

10

Kıvılcım, Haydut ve P.E.K.K.A. destesi

Kıvılcım, Elektro Büyücü, Haydut ve P.E.K.K.A. ile oluşturulmuş bu deste ile durdurulması zor bir P.E.K.K.A. destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı P.E.K.K.A. olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 9. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

2

Uçan Makine, Mezar Taşı ve Domuz Binicisi destesi

Uçan Makine, Mega Dalkavuk, Mezar Taşı ve Domuz Binicisi kartlarıyla oluşturulan bu döngü destesiyle iyi bir Domuz Binicisi destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı Domuz Binicisi olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 9. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.