Son Güncelleme
Anasayfa / 6. Arena Desteleri

6. Arena Desteleri

Mezarlık, Mezar Taşı ve Madenci Destesi

Mezarlık ve Madenci destesi son derece avantajlı hamleler yapmanızı sağlayan bir destedir. Savunmanızı olabildiğince güçlü tutmanıza destek olacak bu deste rakibinize geçit vermeyip Madenci ile kule yıkmaya çalışabilirsiniz. Desteyi doğru kullanabildiğiniz sürece etkili sonuçlar almayı başarabilirsiniz.

Devamını Oku »

Mezarlık, Dev ve Domuz Binicisi Taktiği

Mezarlık kartıyla Dev kartını bir araya getirerek rakibi bunaltmaya ve şaşırtmaya hazır mısınız? Bu deste size iki yönlü saldırı yapabilme fırsatını sunacak iyi bir destedir. Bir taraftan Dev ile saldırırken diğer taraftan Domuz Binicisi ile rakibin üstüne giderek skor almaya çalışabilirsiniz.

Devamını Oku »

Mezarlık, Golem ve Domuz Binicisi Taktiği

Mezarlık kartıyla Golem kartının birlikte kullanıldığı sayısız strateji görebilirsiniz. Bu iki kart gerçekten iyi bir kombinasyon oluşturabilmektedir. Bunları destekleyecek kartları bir araya getirmeyi başarmanız durumunda ise galibiyetler ve galibiyet serileriyle tanışabilirsiniz.

Devamını Oku »

Zehirli Dev Destesi

6. Arena seviyesinden kullanabileceğiniz bu deste sayesinde daha üst seviyelere ulaşmayı başarabilirsiniz. Destedeki kartlar değiştirilebilir olsa bile oynanış tarzı sabittir. Yapılması gereken kulelere kademe kademe zarar vermek ve son olarak büyük bir saldırı gerçekleştirerek rakibe üstünlük kurmaktır.

Devamını Oku »

Minik Samurayla Dev

Dev ve Mini P.E.K.K.A.’nın yer aldığı ücretsiz oyuncuların kullanabileceği bir desteyle tanışmaya ne dersiniz? Bu deste turnuvalarda kullanılmış ve sonuç alınmış bir destedir. Özellikle destenin karşı saldırı gücü oldukça yüksektir. Destede sadece sıradan ve ender kalitede kartlar yer almaktadır.

Devamını Oku »

Ünlü Jason Destesi

Jason destesi adını gerçekleştirilen ilk büyük turnuva olan Helsinki Tournament’i kazanan Jason isimli oyuncudan almaktadır. Destenin İksir maliyeti ortalamanın üzerindedir ama oldukça güçlüdür. Jason’a galibiyeti getiren bu desteyi Jason hala kullanmaya devam etmektedir. Bu desteyi sizlerle paylaşarak önemli bir desteyle tanışmanızı istedim.

Devamını Oku »

6. Arena P.E.K.K.A., Mini P.E.K.K.A. ve Valkür Destesi

Enteresan bir deste ile tanışmaya hazır olun. Bu deste mekanik samurayların destesi. Galibiyeti size onlar getirecek ve savunmayı onlarla yapabileceksiniz. Her şey onlara bağlı olacak, oyunun kaderi ise sizin hamleleriniz ile belirlenecek. P.E.K.K.A. ve Mini P.E.K.K.A. ile bunlara ilave Valkür kartının yer aldığı desteyle rakiplerinizi çaresiz bırakabilirsiniz.

Devamını Oku »

Kıvılcım ve Dev Destesi

Oyunu kaybetseniz bile Taç kazanmak isteyenlerden misiniz? Öyleyse artık endişe etmenize gerek yok Kıvılcım ve Dev kartlarından oluşan bu güzel deste size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Oyunun en çok hasar veren kartlarından birisine sahip bu deste sayesinde kaybettiğiniz oyunlarda 1 Taç, kazandığınız oyunlarda ise en az 2 Taç alma olasılığınız epey …

Devamını Oku »