Anasayfa / 5. Arena Desteleri

5. Arena Desteleri

P.E.K.K.A. ve Büyücü Kombinasyonu

Büyük saldırılar büyük adamlarla gerçekleştirilir. Oyundaki en büyük adamlardan birisi olan P.E.K.K.A. ile oluşturulan bu destede Büyücü kartının yardımını alarak çok güçlü saldırılar gerçekleştirebilirsiniz. Arena 5 seviyesinden başladığınız maceranızı çok daha yukarılara taşıyabilirsiniz. P.E.K.K.A. ve Büyücü kombinasyonu stratejisiyle bunu başarabilmek için şansınız epey fazla olacaktır.

Devamını Oku »

Domuz Binicisi ve Çarpma İkilisi

Arena 5 seviyesinden sonra oyunun birazcık zorlandığını görebilirsiniz. Özellikle bu seviyelerde Domuz Binicisi kullanan desteler sıklıkla görülür. Siz bunlardan biri olmak ister misiniz? Domuz Binicisi ve Çarpma ikilisi ile farklılık yaratmayı başarabilirsiniz.

Devamını Oku »

Dev Döngü Destesi

Clash Royale oynarken en çok karşılaşacağınız destelerden birisini sizinle paylaşmak istiyorum. Bu deste her açıdan iyi sayılabilecek bir deste değildir ama kötü yanları oldukça sınırlı bir destedir. Bu nasıl anlatılabilir bilmiyorum ama bu deste ile her şeyi yapabilirsiniz ama hiçbir şeyi çok iyi yapamazsanız. Oyunun ilk seviyelerden itibaren kullanılabilecek genel …

Devamını Oku »

P.E.K.K.A ve Cadı Kombinasyonu

Büyük oyunlardan hoşlanır mısınız? Öyleyse bu deste tam size göre! P.E.K.K.A. ve Cadı birliklerini bir araya getirerek büyük bir saldırı planı oluşturmanızı sağlayan bu deste sayesinde Arena 7’ye kadar kolayca ulaşabilirsiniz. Destenin geneli P.E.K.K.A. ve Cadı kombinasyonu üzerine kurulu olduğu için bu birlikleri büyük bir incelikle kullanmaya çalışmalısınız.

Devamını Oku »

Hızlı Domuz Binicisi Döngü Destesi

Bazı oyun stratejilerinde aradığınız karta yeniden ulaşmak çok zor olur. Bu özellikle İksir bedeli yüksek olan destelerde karşınıza çıkan bir durumdur. O an oyun psikolojinizin yerle bir olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Bazı oyunlarda ise pervasızca saldırmayı planlayıp savunmayı düşünmek bile istemeyebilirsiniz. Eğer aradığınız buysa Arena 5 seviyesinde oluşturulabilecek bu hızlı Domuz …

Devamını Oku »

Yıldırım ve P.E.K.K.A Stratejisi

Oyuncular Efsanevi Arena seviyesine ulaşmak için çok çaba gösterirler. Bunun için özellikle farklı farklı desteler denemeye ve doğru olanı bulmaya çalışırlar. Bazen güçsüz sayılan destelerden birisi aslında oyun yapınıza en uygun olandır. Arena 5 seviyesinde bir deste olan Yıldırım ve P.E.K.K.A. stratejisi ile çok daha yüksek arenalara ulaşmayı başarabilirsiniz.

Devamını Oku »

Agresif Domuz Binicisi Destesi

Bazı oyuncular savunma yapmaktan hoşlanmazlar veya “en iyi savunma saldırıdır” stratejisini merkeze koyarak oynamayı düşünürler. Bu oyuncular için ellerindeki kartların çok fazla önemi yoktur. Önemli olan tek durum kart sirkülasyonunun hızlı sağlanmasıdır. Bu amaç için tercih edilen en iyi kart ise hiç kuşkusuz Domuz Binicisi kartıdır.

Devamını Oku »

Prens ve Domuz Binicisi Stratejisi

Clash Royale oynayan her oyuncunun hayali en üst seviyedeki Arenaya ulaşabilmektedir. Her ne kadar Efsanevi Arena’ya dahil olmak gerçekten zor olsa bile Arena 7’ye yani Royal Arena’ya ulaşmak ondan çok daha kolaydır. Bu rehberde, maksimum olarak Arena 5 kartları kullanılarak, Arena 7’ye ulaşmanızı sağlayacak bir deste oluşturmaya çalıştım. Lütfen unutmayın, …

Devamını Oku »
Sitemizin klanı açılmıştır. #2889V0V9 kodu ile klana ulaşıp katılım sağlayabilirsiniz.
+