Kategori: 10. Arena Desteleri

madenci mega şövalye kraliyet hayaleti cehennem ejderhası elektro büyücü goblin kulübesi zehir çarpma destesi 12

Mega Şövalye, Elektro Büyücü ve Madenci destesi

Mega Şövalye, Elektro Büyücü, Cehennem Ejderhası ve Madenci ile oluşturulan bu deste ile lüks ama oldukça etkili bir Madenci destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı Madenci olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 10. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

13

Elektro Büyücü, Top Arabası ve P.E.K.K.A. destesi

Elektro Büyücü, Cellat, Top Arabası ve P.E.K.K.A. kartlarıyla oluşturulan bu deste ile son derece güçlü bir P.E.K.K.A. destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı P.E.K.K.A. olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 10. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

top arabası kraliyet hayaleti mezarlık buz golemi buz büyücüsü mega dalkavuk zehir kasırga destesi 18

Kraliyet Hayaleti, Buz Büyücüsük ve Mezarlık destesi

Kraliyet Hayaleti, Buz Büyücüsü, Top Arabası ve Mezarlık kartlarını bir araya getirerek oynaması keyifli bir deste oluşturabilirsin. Destenin savunma ve saldırı potansiyeli çok iyi durumdadır. Bu desteyi 10. arenadan itibaren dilediğin arenada ve turnuva mücadelelerinde kullanabilirsin.

madenci zehir avcı kraliyet hayaleti buz golemi buz ruhu iskeletler tomruk destesi 2

Kraliyet Hayaleti, Avcı ve Madenci destesi

Kraliyet Hayaleti, Avcı, Tomruk, Zehir ve Madenci kartlarını bir araya getirerek oynaması epey keyifli bir döngü yığınağı destesi oluşturabilirsin. Söz konusu dört kart bu destede değiştirilmemesi gereken kartlardır. Bu desteyi 10. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

madenci kraliyet hayaleti avcı zehir buz golemi buz ruhu çarpma tomruk destesi 0

Kraliyet Hayaleti, Avcı ve Madenci destesi (v2)

Kraliyet Hayaleti, Avcı, Tomruk ve Madenci kartlarını bir araya getirerek oynaması epey keyifli bir döngü yığınağı destesi oluşturabilirsin. Söz konusu dört kart bu destede değiştirilmemesi gereken kartlardır. Bu desteyi 10. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

kraliyet hayaleti prenses prens buz büyücüsü goblin fıçısı goblin çetesi kasırga tomruk destesi 0

Kraliyet Hayaleti, Prenses ve Goblin Fıçısı destesi

Kraliyet Hayaleti, Prenses, Prens, Tomruk ve Prens kartlarını bir araya getirerek oynaması epey keyifli bir yemleme destesi oluşturabilirsin. Söz konusu dört kart bu destede değiştirilmemesi gereken kartlardır. Bu desteyi 10. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.